9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Україна підписала угоду про безвізовий режим з Гватемалою

Україна та Гватемала підписали угоду про безвізовий режим.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у ході брифінгу з президентом Гватемали Алехандро Джамматтеі, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на liga.net.

За словами Зеленського, в межах візиту президента Гватемали було підписано міжурядову угоду про взаємне скасування візових вимог.

“Переконаний, що це сприятиме розвитку бізнесових та соціальних зв’язків між нашими країнами, між нашими народами”, – сказав Зеленський.

Він також повідомив, що розпочато торговельно-економічний діалог для реалізації низки конкретних проєктів. Гватемальська сторона зацікавлена у закупівлі української аграрної продукції та налагодженні промислових зв’язків.

Президент Гватемали заявив, що наслідки війни РФ проти України впливають на весь світ і майбутнє всіх народів, а глобальна продовольча криза, яка може статися через війну, торкнеться всіх держав, зокрема Гватемали.

Він закликав світову спільноту не мовчати, коли в Україні щодня гинуть люди.

“Ми з Гватемали привезли меседж, що ми – за мир, і маємо об’єднати зусилля, щоб закінчити цю війну для того, щоб захистити людські життя… Ми не будемо пасивно спостерігати. Ми повинні об’єднатися з усіма, щоб покласти край цій війні та досягти того, щоб драма, яку сьогодні переживає Україна, не повторилася”, – сказав Джамматтеі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають