9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Україна передала Німеччині перелік бажаної оборонної зброї

Україна направила Німеччині список бажаного до поставки озброєння та техніки для безпекових цілей.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Наша країна направила до міністерства оборони та МЗС Німеччини перелік зброї та військової техніки, які просить надати Збройним силам для захисту від розширення російської військової агресії, пише DW.

За даними видання Süddeutsche Zeitung на яке посилаються ЗМІ, такий лист надіслало українське посольство у Німеччині.

У ньому сказано про «тривожний розвиток ситуації на українсько-російському кордоні» і про те, що нарощування військ Росії може вважатися «підготовкою до нового збройного нападу» на територію України.

blank

Київ чекає відповіді від Німеччини у найкоротші терміни.

За даними засобів масової інформації, документ містить докладний перелік зброї та військової техніки, яка потрібна Україні.

Зокрема мова йде про комплекси протиповітряної оборони (ЗРК) середньої дальності, переносні зенітно-ракетні комплекси (ПЗРК).

blank
Антидронова рушниця EDM4S виробництва литовської компанії NT Service Стопкадр з демонстраційного відео

Також Україна потребує переносних комплексів радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами (БПЛА), системи мікрохвильової зброї, радіолокаційні комплекси, а також прилади нічного бачення, камери спостереження та боєприпаси.

У листі особливо наголошується, що йдеться про «оборонні системи озброєння».

Досі уряд Німеччини відмовлявся постачати Україні озброєння та військову техніку. На думку німецьких урядовців, надання зброї нашій країні може лише посилити напруження та зробити переговори з Москвою ще важчими, ніж вони вже є нині. Позиція непостачання зброї до кризових регіонів також закріплена у коаліційній угоді чинного уряду. Утім, останнім часом у політичних колах ФРН лунає дедалі більше закликів її переглянути та зробити виняток для України.

Останні новини:

Зараз читають