9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Україна отримає від Естонії гуманітарної допомоги на понад €350 тисяч

Естонія надасть €351 700 у вигляді гуманітарної допомоги для людей, які живуть поблизу лінії зіткнення на Донбасі, а також щоб допомогти Україні підготуватися до потенційної загрози міграції.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства закордонних справ Естонії, передає Національний Промисловий Портал.

Зазначається, що €190 тисяч виділять на додаткову підтримку домогосподарств та людей похилого віку, які живуть поблизу лінії зіткнення. Йдеться про індивідуальну допомогу та про купівлю обладнання, теплих ковдр чи одягу.

Ще 161 700 євро Естонія виділить на шість наметів зі спальними мішками, додаткові ліжка, обігрівачі для наметів, дизель-генератори та аксесуари для тимчасового укриття людей, які в лютому відправить Прикордонній службі України.

Міністр закордонних справ Естонії Ева-Марія Лійметс наголосила, що війна на Донбасі зачепила життя майже пʼяти мільйонів людей, понад три мільйони з яких потребують гуманітарної допомоги, багато з яких не мають належного медичного обслуговування та комунальних послуг. Емоційної підтримки потребують і люди, які упродовж багатьох років перебувають у постійній небезпеці.

Останні новини:

Зараз читають