9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Україна отримає перші САУ PzH 2000 до кінця червня — посол

Посол України в Німеччині повідомив, що першу партію самохідних гаубиць PzH 2000 (Panzerhaubitze) Збройні сили України отримають до кінця червня.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Blog.

«7 самохідних гаубиць, які нам передадуть – ми отримаємо ці системи десь 22 червня; і самохідні зенітні комплекси, «Гепарди», – розповів у інтерв’ю НВ Андрій Мельник.

Посол зазначив, що, попри свої обіцянки, Німеччина досі не поставила в Україну жодної одиниці важкого озброєння.

blank
Німецька САУ PzH 2000 (Panzerhaubitze)

“На сьогодні, на 105-й день війни Росії проти України, жодної, повторюю, жодної одиниці важкої техніки – принаймні артилерії, гаубиць, БМП, танків – в Україну не було доставлено”, – сказав він.

Федеральний міністр оборони Німеччини Крістін Ламбрехт у травні підтвердила, що країна надасть свої самохідні гаубиці PzH 2000 для протидії російським військам в Україні.

Зазначимо, на сьогодні відомо, що Німеччина передасть Україні сім САУ PzH 2000. Саме така кількість була досягнення у домовленості з Україною та іншими партнерами.

Про німецьку PzH 2000

PzH 2000 — це самохідна гаубиця калібру 155 мм (ствол у 52 калібри), призначена для забезпечення непрямої вогневої підтримки мобільних підрозділів та артилерійських з’єднань. САУ сумісна з усіма снарядами калібру 155-мм, а також пострілами виробництва країн-членів НАТО.

Німецька самохідна установка має високий темп стрільби й хорошу точність, яке не йде у порівняння з радянськими та більшістю російських аналогів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають