9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Україна отримає британські РЛС для виявлення безпілотників

Велика Британія передасть Україні радіолокаційні станції (РЛС) виявлення дронів для потреб Збройних сил України.

Про це повідомила на своєму сайті компанія Blighter Surveillance Systems, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Британський розробник і виробник радіолокаційних систем Blighter Surveillance Systems, надасть значну кількість своїх радарів A422 як засіб виявлення БПЛА.

Поставка цих радарів в Україну є частиною військово-технічної допомоги від Сполученого Королівства для підтримки українських військ у бойових діях проти російського агресора.

Радіолокаційна система A422. Фото: Blighter Surveillance Systems

Компанія-виробник зазначає, що перша поставка радарів відбудеться цього місяця.

«Ми пишаємося тим, що є частиною широкого пакета військової підтримки, яку Велика Британія надає українським Збройним Силам. Універсальність і надійність радіолокатора Blighter A422 як частини всебічно перевіреної можливості боротьби з БПЛА дуже добре підходить для підтримки та посилення операцій України на полі бою», – сказав Генеральний директор Blighter Джеймс Лонг.

Про РЛС

Blighter «A422 Deployable Radar System» є повністю інтегрованою готовою системою виявлення дронів та наземного спостереження. Його основна місія — виявлення нано- і мікродронів, які зараз широко використовуються для розвідки на полях битв і в міських зонах бойових дій.

Цей тактичний радар забезпечує виявлення повітряних та наземних цілей на відстані до 20 км.

Система розроблена для швидкого розгортання з транспортного положення. РЛС може використовуватися для розвідки поля бою, дистанційного спостереження за кордоном та охорону периметра.

Складові радіолокаційної системи A422. Фото: Blighter Surveillance Systems

Повністю інтегрована система містить в собі обладнання для кріплення на щоглі, системні кабелі, джерело живлення від мережі та надійний ноутбук для віддаленої роботи системи через дротове мережеве підключення.

Радіолокаційна система A422 охоплює сектор горизонтального азимутального сканування на 180°. Для спостереження на 360° можна використовувати конфігурацію з двома A422 «спина до спини». Система використовує антени Blighter W20S, які забезпечують широке вертикальне покриття під кутом до 30°.

Останні новини:

Зараз читають