9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Україна ініціює націоналізацію 400 російських та білоруських залізничних вагонів на Черкащині

Бюро економічної безпеки (БЕБ) ініціює націоналізацію 400 вагонів з Росії та Білорусі, виявлених у Черкаській області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що за результатами перевірок підприємств російської федерації та республіки Білорусь, які транспортують обладнання залізницею, співробітники Бюро економічної безпеки України виявили у Черкаській області 400 вагонів залізничного рухомого складу, які є власністю таких підприємств.

Крім того, в зоні митного контролю одного з міст області виявлено залізничний вагон з електрообладнанням (12 тягових електродвигунів та 12 якорів тягових двигунів), що належить білоруському підприємству.

В цей час оцінюється вартість рухомого складу та електрообладнання.

Також повідомляється, що перелік виявлених товарно-матеріальних цінностей направлено до “Укрзалізниці” та військово-цивільної адміністрації Черкаської області для прийняття рішення про подальшу націоналізацію.

“Заходи Бюро економічної безпеки України щодо виявлення та аналізу діяльності суб’єктів господарювання, де кінцевими бенефіціарами є резиденти Росії та Білорусі, встановлення активів цих країн та зупинення роботи підприємств, які здійснюють незаконну торгівлю з Росією та Білоруссю, зокрема, та контрабандним шляхом, продовжуються”, – зазначили у БЕБ.

Останні новини:

Зараз читають