9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

У Вінниці відкрився новий дитячий садочок

У Вінниці розпочав роботу новий дитячий садочок “Мадагаскар”. Він розташований по вулиці Трамвайній. Наразі заклад відвідує 74 вихованці. Дитячий садочок працює на основі муніципально-приватного партнерства. До нього, зокрема, прийматимуть дітей із загальної міської черги.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Вінницький бізнес портал.

7 листопада виконком Вінницької міської ради ухвалив проєкт муніципально-приватного партнерства. Дітей із загальної міської черги прийматимуть у заклади приватної дошкільної освіти, а їх утримання частково компенсують з бюджету.

Перший заклад, створений за таким принципом, відкрили по вулиці Трамвайній. Дитячий садочок відвідують вихованці, які раніше ходили до приватної гімназії “Дельфін”. З електронної черги сюди потрапить близько 20 малюків. У навчальний заклад ходитимуть діти, які зареєстровані у житловому комплексі “Авалон” і на прилеглих до цього кварталу вулицях. 

Представники Громадської організації “Освітній простір 2.0” Галина Іванченко зазначила, що садочок гарно обладнаний, має сучасну матеріально-технічну базу і сучасні підходи до навчання. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають