9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

У Вінниці почали очищення Південного Бугу (відео)

У Вінниці стартував перший етап комплексного очищення річки Південний Буг. Очищення триватиме у три етапи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення міського голови Сергія Моргунова.

За словами очільника міста після очищення Південний Буг не тільки стане чистішим, але й значно покращиться якість вода у кранах, адже річка Південний Буг є джерелом питної води для майже 400-тисячного міста. 

Наразі роботи з очищення зосереджена на розчищенні русла ріки. В акваторії працює земснаряд, який було куплено у 2018-му за кошти бюджету громади, а також спеціальний екскаватор-амфібія. Щодня з дна річки піднімають тонни намулу. За три тижні техніка вже намила понад 12 тис. кубометрів донних відкладень. 

З потеплінням залучимо ще один земснаряд та баржу, які ми придбали торік, – додав міський голова.

Розпочато перший етап комплексного очищення річки Південний Буг, яке включатиме три черги.

Південний Буг стане чистішим, а вода у кранах покращиться. Розпочали перший етап комплексного очищення річки, яке включатиме три черги. Це стратегічний і вкрай важливий проект, адже Південний Буг є джерелом питної води для майже 400-тисячної Вінниці. Поліпшення екосистеми річки позитивно вплине на природні властивості води. Зараз робота зосереджена на розчищенні русла ріки. В акваторії працює земснаряд, який купили у 2018-му за кошти бюджету громади, а також спеціальний екскаватор-амфібія. З дна річки піднімають тонни намулу. За три тижні техніка намила понад 12 тис. кубометрів донних відкладень. З потеплінням залучимо ще один земснаряд та баржу, які ми придбали торік. Загалом у планах поглибити дно по усій протяжності річки у межах міста – майже 14 км. Ми розуміємо: якщо не інвестувати в порятунок Бугу сьогодні та не приймати інноваційних рішень з модернізації системи водопостачання, ми не зможемо підняти якість водопровідної води.Николай ФорманюкВладимир Ниценко

Опубліковано Сергієм Моргуновим Понеділок, 17 лютого 2020 р.

Загалом у планах поглибити дно по усій протяжності річки у межах міста, а це майже 14 км. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають