9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

У Варшаві створили майже 50 пунктів для дистанційного навчання українців

З вересня багато українських школярів та студентів через повномасштабну війну в Україні були змушені продовжити здобувати освіту за кордоном. Тим часом у Варшаві почали створювати належні умови для українців, які навчаються дистанційно.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 24 закордон.

Так, загалом у Варшаві зараз працює 49 пунктів дистанційної освіти, в яких налічується майже 700 навчальних місць. Одну із перших таких локацій відкрили в Палаці культури і науки. А найбільший пункт розташований на вулиці Товаровій.

“Багато сімей обрали Варшаву своїм місцем проживання, і ми знаємо, що ні Варшава, ні будь-яке інше місто світу не зможе прийняти всіх охочих студентів. Ми також усвідомлюємо, що не кожен учень матиме сприятливі умови для дистанційного навчання в українській школі. Через те, що немає ні ноутбука, ні інтернету. І для таких студентів ми готуємо відповідні пункти”, – розповідає віцепрезидентка Варшави Рената Казновська

Деякі пункти дистанційного навчання розташовані в читальних залах, бібліотеках та культурних центрах. Перелік усіх локацій, де українці можуть навчатися віддалено, доступний на сайті варшавської мерії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають