9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

У Теплодарі збудують сміттєпереробний завод з використанням інноваційних технологій

 • У Теплодарі планують збудувати комплекс з перероблювання твердих відходів. Це буде пілотний проєкт, де використовуватимуть інноваційний метод перероблювання способом піролізу (спалювання твердих відходів у вакуумі і отримання газу, масла, вугілля, як палива або сировину для переробки).

  Проєкт погодила Одеська обласна рада, передає Національний Промисловий Портал з посланням на Біляївка.City.

  Реалізовувати проєкт будуть спільно з КП “Централізована закупівельна організація Одеської обласної ради” та ТОВ “Еко Енергія Південь”. Ідею щодо створення спільного підприємства підтримали члени комісії з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків Одеської облради та рекомендували проєкт рішення до розгляду на сесії.

  У облраді зазначають, що будівництво не передбачає обласного фінансування, а у випадку успішної реалізації проєкт поширять на всій території Одещини.

  Перед цим у липні пілотний проєкт перероблювання також детально розглянули на науково-експертній раді в облдержадміністрації, і він отримав позитивні висновки.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  У селищі Залужжя на Хмельниччині збудували ліцей

  У Хмельницькій області за два роки були завершені будівельні роботи у Залузькому ліцеї, який упродовж 32-х років...

  У Вінниці холдинг «Епіцентр Агро» відкрив найбільший елеваторний комплекс в регіоні (фото)

  У Вінниці відбулось введення в експлуатацію третьої черги маршрутного елеваторного комплексу холдингу «Епіцентр Агро», який з початку...

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу...