9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

У США розглядають різні винищувачі для можливої передачі Україні

Сполучені Штати Америки та союзники можуть надати України винищувачі.

Про це заявив голова штабу Військово-повітряних сил США генерал Чарльз Браун, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Йдеться про доставку літаків, вироблених в країнах-союзниках, а не в Росії, вказав Браун у своєму виступі на Аспенському безпековому форумі.

blank
Відремонтований та модернізований МіГ-29 з бортовим номером 35 Фото: Командування ПС ЗСУ

«Це не будуть російські (радянські літаки ред.), можу вам сказати. Однак не можу сказати, що точно це буде», – заявив Браун.

Серед можливих варіантів Браун перелічив американські винищувачі, шведський «Gripen», французький «Dassault Rafale», а також «Eurofighter Typhoon».

Браун вказав, що також розглядається можливість навчання українських пілотів.

blank

В проєкті оборонного бюджету на 2023 рік, затвердженому Палатою представників США, передбачено 100 мільйонів доларів на навчання українських пілотів. Остаточне рішення щодо цього ще не прийняте, заявив голова Об’єднаного комітету штабів США Марк Міллі.

Під час пресконференція він вказав, що Пентагон «вивчає низку можливостей, включаючи тренування пілотів».

На тепер, зауважив Міллі, пріоритетом підтримки є нагальні завдання і «допомога в битві, яку вони ведуть, використання збройних систем, необхідних їм для успіху в цій битві … Я б не вдавався в прогнози, де вони будуть через місяці, або роки в плані навчання пілотів».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають