9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

У США прискорюють виробництво високоточних ракет для HIMARS

США прискорюють виробництво високомобільних артилерійських ракетних систем HIMARS, аби допомогти Україні протистояти російській агресії.

Про це заявив представник Пентагону Вільям ЛаПланте, який обіймає посаду заступника міністра оборони із закупівель, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Фокус.

ЛаПланте нещодавно відвідав підприємство Lockheed Martin у місті Камден (штат Арканзас), де випускають HIMARS та керовані ракети до них (GMLRS). Він заявив, що цим РСЗВ відводиться найважливіша роль у протистоянні російській агресії, а Україна ефективно застосовує ці легкі мобільні системи та снаряди до них.

blank
HIMARS

“У міру надання військової підтримки Україні ми працюємо з підприємством з метою прискорення виробництва важливих озброєнь та систем”, — заявив ЛаПланте.

За його словами, передбачено фінансування для закупівлі військового обладнання, розширення виробничих ліній та наймання додаткової робочої сили.

ЛаПланте зазначив, що США продовжать проводити консультації з Україною з питань оборони, і нагадав про слова президента Байдена, який сказав, що мета проста: США хочуть бачити демократичну, незалежну, суверенну й успішну Україну, який має засоби для самозахисту та стримування подальшої агресії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають