9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

У приватну власність переходить Дашавський завод композиційних матеріалів

Дашавський завод композиційних матеріалів переходить у приватну власність: стартова ціна об’єкту зросла на 10% – з 33 млн до 36,4 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на  Dailylviv.com.

Новий власник отримає, зокрема реакторне відділення, будинок грануляції, депо та базу відпочинку у карпатському селі Гребенів.

Згідно з протоколом про результати електронного аукціону, Дашавський завод композиційних матеріалів разом з базою відпочинку придбало товариство з обмеженою відповідальністю “ГЕО-НАДРА-ІНВЕСТ”.

За даними Youcontrol, кінцевим власником підприємства є Зіновій Козицький. Він є батьком голови Львівської облдержадміністрації.

Переможець аукціону повинен підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації Дашавського заводу композиційних матеріалів вважатиметься офіційно завершеним.

Нагадаємо, що підприємство розташоване на Львівщині й спеціалізується на перероблюванні сажі – напівфабрикату для виготовлення гумового взуття, ізоляційних матеріалів, автомобільних покришок та інших елементів промисловості.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають