9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У порту Рені після реконструкції відновив роботу нафтоперевальний термінал

У морському порту Рені після реконструкції відновлює роботу нафтоперевальний термінал.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Крім можливості комплексної перевалки світлих нафтопродуктів, термінал обладнаний власною котельнею для виробництва пари, що дає можливість додатково здійснювати перевалку темних нафтопродуктів”, – повідомив представник Terra Capital Limited в Україні Денис Москаленко.

Відзначається, що термінал складається з резервуарного парку загальним обсягом 12,2 тисячі кубометрів, авто- і залізничної естакади, а також причалу, здатного приймати судна дедвейтом 5-7 тис. тонн.

У компанії повідомили, що у 2019 році термінал отримав ліцензію на зберігання нафтопродуктів, а в травні 2020 роки після обладнання рівнемірами та витратомірами, був отриманий статус акцизного складу.

“Таким чином, ми повністю відповідаємо вимогам законодавства України, а сучасне обладнання дозволяє повною мірою контролювати обсяги на вході та виході з нафтового термінала”, – додав керівник об’єкта.

Термінал орієнтований насамперед на південний регіон України та Молдови.

“Термінал знаходиться в зоні митного контролю, тому наша інфраструктура буде цікава для покупців, маршрути поставок яких передбачають використання як морського, так і річкового флоту”, – підсумував Москаленко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають