9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Лютого, 2024

У Польщі почали збирати кошти на 20 дронів-камікадзе Warmate для ЗСУ

У Польщі гроші збирають на двадцять баражуючих боєприпасів Warmate у комплекті з наземною станцією управління ними.

Кошти від небайдужих збирають на веб-сайті pomocam.pl, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Виробником цієї зброї є ​​польське оборонне підприємство WB Electronics.

Метою збору є сума у 4 000 000 польських злотих.

Щоб уникнути переказу на особистий рахунок організатора, кошти будуть перераховані на рахунок громадської організації (фундації), яка оплатить покупку у польського виробника цієї зброї WB Electronics.

«Пам’ятаєте “польський” Байрактар? Тепер настав час справді польських бойових дронів для України! Разом із кількома друзями ми вирішили створити збір коштів на підтримку України, цього разу зі справді польською зброєю», – написали організатори кампанії.

Організатори збору коштів мають домовленість, що компанія WB Group, якій належить підприємство WB Electronics візьме на себе організаційну функцію у вигляді контактів з українською стороною, транспортування та передачу виготовлених дронів-камікадзе Warmate Збройним силам України.

Збір організували: Ярослав Стеркович, який захоплюється польською оборонною промисловістю, а також фрілансер Матеуш Качинський.

Баражуючий боєприпас Warmate Фото: WB Electronics

Warmate – баражуючий боєприпас розробки WB Electronics, який був вперше представлений у 2014-му році. Виробник заявляє боєприпас як хорошу альтернативу керованим протитанковим ракетам.

Він дозволяє знищувати техніку противника на більш значній відстані, спрощує процес виявлення та враження цілі у порівнянні з ПТРК.

Ударна повітряна система у версії 3.0 має покращені параметри. Вони включають, серед іншого, збільшення дальності радіозв’язку та робочого діапазону.

Нова версія оснащена двигуном зі значно меншою шумністю. Система має можливість автоматично складати лопаті пропелера в кінцевій фазі атаки.

Останні новини:

Зараз читають