9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

У Львові спорудять модульні будинки для вагітних жінок

Червоний Хрест України виділить 26 мільйонів гривень на житло для понад 100 вагітних жінок-переселенок у Львові. Гроші підуть на будівництво двох двоповерхових модульних будиночків загальною площею 1300 квадратних метрів.

Про це журналістам 24 каналу повідомили на пресбрифінгу щодо діяльності Червоного Хреста України в умовах війни, передає Національний Промисловий Портал.

Наразі профінансовано перший етап – 7,9 мільйона гривень. За словами генерального директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максима Доценка, зараз ведуться також перемовини з іншими обласними державними адміністраціями про будівництва модульних містечок для ВПО.

“Це буде декілька областей, де є найбільша потреба в установлені модульних містечок, для розміщення близько 2 – 3 тисяч ВПО”, – наголосив він.

Зазначимо, що Уряд ухвалив напрацьоване Мінсоцполітики рішення, відповідно до якого Мінсоцполітики разом з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України впровадять додаткові програми грошових виплат для найбільш вразливих груп з числа внутрішньо переміщених осіб.

Загалом в рамках додаткових програм, які вже погодили з міжнародними партнерами, додаткові грошові виплати мають отримати 1,7 мільйона людей.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна отримала модульні будинки від США для розміщення біженців, які виїжджають із зони бойових дій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають