9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

У Латвії почали шити зимову форму для ЗСУ

У суботу, 5 листопада, ризькою компанією «PRIVA» розпочато пошив зимової військової форми для підрозділів Збройних сил України.

Про це повідомив послом України в Латвії Олександр Міщенко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UNN.

«З приємністю повідомляю, що 5 листопада ризькою компанією «PRIVA» розпочато пошив зимової військової форми для підрозділів Збройних сил України. Зазначене стало можливим завдяки співпраці Посольства України в Латвії, Конфедерації українців Латвії «ВІЧЕ» і латвійської компанії «Latvijas Finieris», – написав Міщенко у Facebook.

За його словами, зазначена зимова форма робиться спеціально за наданими певними підрозділами ЗСУ розмірами.

«Ми хочемо, щоб кожний комплект форми максимально підійшов нашим воїнам, яким ми організовуємо цього разу допомогу, і це б сприяло їх героїчній боротьби з російським ворогом», – зазначив Міщенко.

Він повідомив, що попри те, що сьогодні субота, латвійські майстри вийшли спеціально на роботу з тим, щоб встигнути якомога швидше зробити першу партію зимового одягу, яка робиться за стандартами НАТО для українських воїнів.

«Відправку зазначеної партії форми плануємо здійснити вже найближчим часом гуманітарним конвоєм разом з іншою допомогою військово-технічного характеру, яка також придбана завдяки співпраці посольства з заначеними вище нашими партнерами і друзями», – повідомив Міщенко.

Останні новини:

Зараз читають