9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

У Києві закликали менше користуватися автівками, аби знизити забруднення повітря

У Київській міській державній адміністрації закликали жителів столиці зменшити використання особистого транспорту для зниження забруднення повітря.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Громадське.

«У зв’язку зі стрімким збільшенням кількості транспортних засобів після закінчення новорічних свят, сухої, практично безвітряної погоди, температурної інверсії, не відбувається вертикальне розсіювання зважених часток і забруднюючих речовин, які накопичуються у приземному шарі атмосфери», — зазначили в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА.

16 січня Центральна геофізична обсерваторія зафіксувала перевищення середньодобових концентрацій забруднюючих речовин діоксиду азоту та діоксиду сірки в місцях скупчення автотранспорту (пл. Бессарабська, пл. Деміївська, бульвар Лесі Українки).

«За прогнозами Укргідрометцентру, погодні умови сприяють накопиченню шкідливих часток. Усе зміниться після випадання опадів, посиленням вітру і зниженням температури», — додали у КМДА.

А поки найкращим шляхом для зниження забруднення повітря у Києві вважають мінімізацію використання власних автівок, а натомість — використання громадського транспорту, особливо в години пік.

Крім того, фахівці радять уникати прогулянок біля автомагістралей, проводити вологе прибирання та пити більше води.

Нагадуємо, що у 2020 році в Києві планують побудували перші чотири пости моніторингу атмосферного повітря на лівому березі, а також розпочнеться будівництво системи хімічного очищення на сміттєспалювальному заводі «Енергія».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають