9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У Києві заарештували техніку дорожніх компаній з Білорусі

Подільська окружна прокуратура Києва спільно з правоохоронцями передала до управління Національного агентства з виявлення та розшуку активів (АРМА) 60 одиниць будівельної техніки компаній з Білорусі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, початому за фактом присвоєння державних коштів, що виділяються на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг, а також можливого фінансування дій, вчинених з метою захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 110-2 КК України).

В рамках слідства щодо причетності до скоєння злочинів досліджується діяльність низки білоруських компаній, що функціонують у Києві та на території інших регіонів України.

У ході слідства заарештовано 60 одиниць будівельної техніки цих компаній – екскаватори, катки, навантажувачі, бульдозери, машини для утримання доріг, автогрейдери, автогудронатори, генератори, трактори тощо, на загальну суму понад 200 млн гривень.

За клопотанням прокуратури будівельну техніку передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Досудове розслідування з кримінального провадження здійснюють слідчі Подільського управління поліції ГУ Нацполіції у Києві за матеріалами СБУ.

Останні новини:

Зараз читають