9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

У Києві з’являться перші в Україні центри переробки відходів

В майбутньому буде проведена реконструкція столичного сміттєспалювального заводу “Енергія”.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Фокус.

У столиці планують створити нові Центри поводження з відходами, де буде передбачена сортування побутових відходів з максимальним відбором ресурсоцінних компонентів – скла, пластику, металу та паперу, так званого умовного палива.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.

Ми почали протиаварійні заходи на п’ятому полігоні, розробляємо проект його наступної рекультивації, паралельно вивчили найбільш реальні для нас технології переробки сміття і вже намітили можливі локації майбутнього будівництва. Також міська влада вважає за необхідне створити прозору систему адміністрування сфери поводження з ТПВ, яка передбачала б повний контроль з боку територіальної громади Києва за обсягами освіти і рухом відходів. Це виключить порушення і спроби вивезення сміття на сті ійние звалища”, – цитує Пантелєєва сайт КМДА.

Чиновник також зазначив, що в майбутньому буде проведена реконструкція сміттєспалювального заводу “Енергія” зі створенням сучасної системи газоочистки і побудови п’яти сучасних сміттєпереробних підприємств, потужністю від 350 тис т/рік до 450 тис. т/рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають