9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

У Хмельницькому відновлюють роботу релоковані підприємства зі сходу

Релоковані підприємства на теренах Хмельниччини відновлюють повноцінну роботу та займаються організацією нових ланцюжків поставок.

Одне з таких підприємств відвідав заступник міського голови міста Хмельницький Микола Ваврищук, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 0382.ua.

«Відвідав одне з релокованих підприємств. Попри непростий процес переміщення, тут відновлюють виробництво, працюють над збутом і вірять у краще майбутнє, допомагаючи ЗСУ. Створили уже близько 50 робочих місць у Хмельницькому», – пише Ваврищук.

Він зазначив, зо вже звернувся до Уряду з проханням розблокувати можливість фінансувати місцеві програми підтримки бізнесу, які “заморожені” через воєнний стан.

«Програма «Купуй Хмельницьке» допомагає багатьом підприємствам розвиватися, отримуючи компенсації за участь у виставках (в т.ч. за кордоном), відсоток по кредитах, оплату послуг з просування товарів на експортні ринки (експортний консалтинг), відшкодування витрат з сертифікації органічного виробництва та інше», – зазначає заступник мера Хмельницького.

Ваврищук зазначив, що у місті очікують на швидке рішення Уряду з відповідного питання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають