9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових об’єктів на ньому стала 7-метрова статуя «Атланта», а нещодавно було відкрито штучний струмок протяжністю з пішохідну зону.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інформатор.

Зазначається, що цей струмок є найдовшим штучним струмком в Україні. Він буде працювати на постійній основі, аж до настання холодів.

Роботи з реконструкції вулиці Південної проходили коштом компанії-девелопера Alef Estate. Замість вузької та заставленої автомобілями вулиці тут з’явився пішохідний бульвар зі струмком, фонтанами та підсвічуванням. У вересні 2020 року, до відкриття першої черги бульвару, тут встановили 7-метрового «Атланта». У планах інвестора реконструювати не лише вулицю Південну, але й цілий квартал поруч, адже тут з’явиться комплекс компанії-девелопера

Компанія Alef Estate реалізовує ряд інших проєктів, у тому числі й виконуючи комплексні роботи з реконструкції прилеглої до своїх об’єктів території. Інші знакові об’єкти компанії – це реконструкція будівлі Катеринославської суконної фабрики на проспекті Яворницького, будівництво ТЦ Artel City Center, житлових комплексів Port City і «Троїцький», торгово-ділового комплексу «Перехрестя» тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають