9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

У чому переваги натурального лінолеуму

Цікаво, що у пік розвитку технологій та виробництва синтетичних матеріалів основним трендом залишається мода на все натуральне, матеріали природного походження. І це не лише деревина. Є такий матеріал для покриття підлоги, як натуральний лінолеум. Обравши покриття від визнаного виробника www.tarkett.ua/uk_UA/category-ua_C01010-naturalniy-l-noleum, ви забезпечите собі десятиріччя експлуатації лінолеуму, який не втратить привабливого вигляду та властивостей. Які особливості, переваги та нюанси експлуатації натурального лінолеуму?

IN_HP_Veneto_xf2_14872625_001.jpg

Трошки історії

Це складно уявити, але модний сьогодні натуральний лінолеум, точніше, технологію його виробництва, було винайдено кілька віків тому! Лінолеум на натуральній основі відомий людству вже майже 400 років. Початком історії стала поява промасленого полотна. У XVIII столітті спритний винахідник Натан Сміт отримав «підлоговий патент», і цей матеріал перетворився на покриття для підлоги. Тканину просочували гарячою сумішшю лляної олії, смоли, природного воску, живиці і особливого барвника.

Цікаво й те, що процес виготовлення даного покриття для підлоги принципово не змінився. Найпопулярніший серед українських споживачів натуральний лінолеум Tarkett на 94 % створений із натуральної сировини (лляна олія, деревне та коркове борошно, смоли). Скептики скажуть — хіба подібні матеріали можуть гарантувати довговічність та тривалу експлуатацію покриття для підлоги? Уявіть собі, так! Воно має запатентовану технологію особливо витривалої захисної поверхні, яка гарантує довгі роки надійного використання та легкий догляд.

Дехто знову заперечить — а як же виробництво, хіба воно може бути цілком екологічним? І тут відповідь ствердна. Натуральний лінолеум Tarkett — єдиний у світі, який пройшов міжнародну сертифікацію Cradle to Cradle. Це концепція, заснована на ідеї безвідходних систем виробництва, що не завдають шкоди навколишньому середовищу. Така система допомагає захищати і збагачувати природне середовище, зменшуючи екологічний слід.

Для яких приміщень годиться це покриття?

І для житлових приміщень — дитячих, кухонних зон, гостьових, коридорів тощо. І для громадських просторів — установ, освітніх закладів, лікарень тощо. Жодного спеціального догляду натуральний лінолеум не потребує. Його можна мити із застосуванням неагресивних миючих засобів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають