9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

У Черкаському районі відкрили новозбудовану медичну амбулаторію

23 квітня в Степанківській територіальній громаді Черкаського району відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ВиЧЕрпно.

Тут обслуговуватимуть понад три тисяч жителів безпосередньо селища Степанки, а також підписантів декларацій із тутешнім сімейним лікарем, зокрема із Хацьок та Бузукови, що входять до складу Степанківської ОТГ.

Зауважимо, тутешня амбулаторія монопрактики, загальна площа якої сягає понад 200 кв.м, передбачена для роботи 1-2 лікарів. Вони зможуть обслуговувати до 30 осіб на день. Нині тут працює один сімейний лікар. Однак кількість наявних у приміщенні кімнат дозволяє утримувати 2 лікарів. І вже найближчим часом планують, що до роботи долучиться ще одна молода медфахівчиня.

Теперішніми умовами роботи дуже задоволений лікар загальної практики сімейної медицини Віктор Гапоненко, який тут працює. Каже: в амбулаторії дуже комфортно, приміщення оснащене новітнім діагностичним обладнанням, зокрема й комп’ютерним, наявні всі необхідні інструменти й засоби для роботи, зокрема під час приймання, а також проведення різноманітних обстежень.

Головний лікар Черкаського центру первинної медико-санітарної допомоги Черкаської районної ради Ганна Пантюхіна водночас розповіла, що в амбулаторії є змога робити електрокардіографію, отоскопію, офтальмоскопію та ін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають