9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

У Бердянському порту з’являться 6 голландських стрічкових конвеєрів

blankНідерландський завод-виробник перевантажувальної техніки Breston поставить стивідорної компанії “Аскет Шиппінг”, яка працює в Бердянському порту, нові мобільні стрічкові конвеєри для навантаження на судна.

Сума контракту з постачання перших шести конвеєрів – близько 500 тисяч євро, пише ЦТС з посиланням на інформацію компанії, передає Національний промисловий портал.

У співробітництві з інженерами голландського виробника, фахівці нашої компанії розробили нові моделі перевантажувальних конвеєрів з технічними характеристиками, що забезпечують навантаження в умовах Бердянського морського порту суднових партій до 16-18 тис. тонн з інтенсивністю близько 8 тис. т/добу. Всього парком з 8 голландських мобільних соднонавантажувачем планується забезпечити одночасну обробку біля причалів АМПУ в Бердянському порту 3-4 суден, що дозволить усунути простої суден в чергах на рейді і залучити до Бердянська Додатковий ьние вантажопотоки, – розповів заступник директора “Аскет Шиппінг” Андрій Харченко.

Повідомляється, що завдяки конвеєрів вже влітку 2017 року компанія технічно зможе здійснювати в Бердянському морському порту завантаження суден шириною до 26 метрів.

Відзначимо, що Бердянський морський порт за підсумками роботи в січні-квітні скоротив перевалку вантажів на 38,7% до 559 тис. тонн в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Наливних вантажів в порту не було. Потік сухих сипучих вантажів зменшився на 20,5% до 490 тис. тонн. Зокрема, перевалено 247 тис. Тонн хлібних вантажів (-8,6%), 174 тис. тонн будівельних вантажів (-14,1%), 43 тис. тонн руди (-58,4%), 5 тис. тонн коксу (-86,4%), 2 тис. тонн вугілля (роком раніше було лише близько 100 тонн), 18 тис. тонн інших сухих сипучих вантажів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають