9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Туреччина поставила комплекс бойового управління ADVENT для українського флоту

Турецька компанія HAVELSAN оголосила, що система бойового управління (комплекс) ADVENT експортована в Україну.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Про постачання в Україну та Індонезію системи бойового управління ADVENT повідомив керівник одного з відділів компанії HAVELSAN

Відомо, що система вже експортується до Пакистану. Таким чином, чотири різних користувачів, включаючи Туреччину, віддавали перевагу системі ADVENT.

Про комплекс ADVENT

ADVENT – це інтегрована система бойового управління з підтримкою мережевих даних, розроблена відповідно до вимог командування Військово-морських сил Туреччини.

Нова система використовується на корветах класу ADA та BURAK, кораблі спеціального призначення TCG Ufuk та фрегатах класів Barbaros і Istanbul.

Завдяки системі можна отримати доступ до функцій тактичних каналів передачі даних (Link 11, Link 16 і Link 22, SIMPLE, JREAP і VMF), повністю інтегрованих з ADVENT через усі консолі оператора.

Комплекс має архітектуру, яка сприяє швидкому та правильному процесу прийняття рішень командуванням і забезпечує гнучку структуру у використанні нової зброї та датчиків.

Завдяки масштабованій структурі відкритої архітектури систему можна адаптувати до наземних, підводних та повітряних платформ, а також використовувати з наземних засобів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають