9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Три нові автомобілі швидкої допомоги отримали медики Калуша та Войнилова

У рамках урядової програми за кошти державного та обласного бюджетів отримано три одиниці нового спеціалізованого санітарного транспорту на базі повнопривідних Citroen Jumper: дві спецавтівки отримав Калуш, одну — Войнилів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Вікна.

Усі автомобілі обладнані каталкою, дефібрилятором, ЕКГ та ШВЛ апаратами. Наявний в автомобілях запас кисню дозволяє транспортувати хворого в лікувальні заклади за межі району та області.

blank

Загалом Прикарпаття отримає 29 спеціалізованих автомобілів. На базі Citroen Jumper — 20 одиниць та Toyota Prado — 9 одиниць (для гірської місцевості).

Таким чином, за два останніх роки Калуська станція екстреної швидкої медичної допомоги КНП «Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» отримала шість нових спеціалізованих автомобілів класу В та один — класу А.

blank

Калуська міська рада теж долучається до покращення матеріально-технічної бази закладу. Адже медики цієї установи обласного підпорядкування надають допомогу переважно мешканцям Калуської територіальної громади. Тому нещодавно було виділено 200 тис. гривень із бюджету громади для придбання спеціалізованого одягу для медичних працівників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають