9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Три білоруських асфальтобетонних заводи передали державі

За клопотанням прокурорів Подільської окружної прокуратури міста Києва заарештовано та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) асфальтобетонні заводи, що належать білоруським компаніям.

Вартість переданих активів становить близько 120 млн грн, про що проінформували в Київській міській прокуратурі. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як відзначили в прокуратурі, в Києві, Житомирській та Миколаївській областях здійснюють діяльність ряд компаній, які спеціалізуються на виконанні різних видів дорожніх робіт. Кінцевим бенефіціарним власником вказаних компаній є республіка білорусь.

У межах слідства досліджується діяльність вказаних компаній на предмет привласнення коштів державного бюджету, що виділялись на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення, з їх подальшою легалізацією та виведенням за кордон, а також можливого фінансування дій, вчинених з метою захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

Під час слідства три асфальтобетонні заводи, які знаходяться у м. Києві, Житомирській та Миколаївській області та належать згаданим компаніям, було заарештовано та передано в управління АРМА.

Останні новини:

Зараз читають