9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Тренди персональних брендів виробництва меблів в Україні

 • Протягом багатьох років великі корпорації, компанії, фабрики з виробництва меблів – займали основну частку ринку.  Вони виготовляли декілька стандартних колекцій, мали готові рішення і Ви не могли з урахуванням своїх потреб,  вподобань, смаком замовити меблі. Ці компанії диктували моду, і тренди у дизайні, і давали готовий проект для вашої квартири. Та зараз все змінилось – персональні виробники динамічно розвиваються і виходять у споживчому ринку на інший рівень –  виготовлення меблі на замовлення. Найголовніший тренд сучасності меблів на замовлення від виробника  – будувати персональний бренд і те, що він дає, вам, клієнту – це довіру: не до фотосесій за сценарієм, ідеальних соціальних мереж, а до реального персонажу, який побудований на цінностях та довірі до своєї аудиторії. Саме такий спосіб являється найбільш успішний, оскільки показує справжнє лице виробника, а не штучний імідж, який створюю професійні маркетологи.  

  Що робить персональний брендинг меблів на замовлення? 

  Формує перше сприйняття, чи це до виробника, який пропонує меблі під замовлення, чи до людини, яка має невеличкий локальний салон з однорічним стажем роботи. 
  Персональний брендинг дозволяє чітко і вигідно поставити себе в умовах великої конкуренції чи у м. Київ, чи у невеличкому селищі, де не так і багато її, але точно з’явиться.
  Дозволить створити довірливі відносини з клієнтами ( будь -якій сфері меблі, в тому числі напрямку меблі від виробника)
  Навчить керувати собою так само гарно, як і бізнесом, при цьому – покаже недоліки й власні прогалини, підвищить самооцінку як до бренду, так і до Вас, як особи.
  Справжньою цінністю стають такі якості бренду, які дають для клієнта  не лише готові рішення, меблі на замовлення, але й дають задоволення від використання продукту. Для того, щоб їх визначити, необхідно мати чітке знання того, чого хоче цільова аудиторія і чим вона керується, коли хоче купити меблі, що покупці швидше оберуть: інтернет-магазин чи замовлення “в живу” від виробника. Після того, як відповіді на запитання отримані, можна буде  приступати до створення цінності бренду на підставі одного або декількох способів.

  Персональний брендинг меблевого бізнесу 

  Зараз – все динамічно змінюється і все більша кількість споживачів звертається до персональних виробників виготовлення меблів на замовлення. Але давайте, представимо, у нас є декілька однакових виробника меблів, які продають: кухні, шафи – купе, м’які меблі, меблі для квартири меблі на двір, й навіть створюють для клієнта дизайн проект в одному ж стилі, тільки й у другого є невелика відмінність – засновник, який не залишається у тіні за рекламними компаніями, а навпаки – показує свій стиль життя. Він ділиться тим, що люди привикли бачити у просторах соцмереж, ділиться досвідом, секретами підбору матеріалів, які будуть корисні не лише для тих, хто тільки починає ремонт, але й хто дуже далекий до замовлення меблів. 

  Побудова бренду

  І тут не важко здогадатись у кого рівень довіри вищий, якого виробника виберуть у наступний раз для себе, коли будуть підбирати меблі на замовлення.  Звісно, зараз сотні компаній діють по старій схемі та мають звичний підхід до клієнтів,  яким пропонують обрати матеріали, спосіб виготовлення,  варіант розробки за індивідуальними розмірами, прорахують вартість. І коли наступає вирішальний етап  “замовлення”  – починаються нюанси та роздуми, і часто він так і не переходять до замовлення меблів.   

  Люди купляють не так послугу чи продукт (меблі на замовлення), як ставлення до людини, яка це пропонує. Персональний бренд крок за кроком вибудовує особливі відносини зі споживачем і якщо до цього рецепту додати високий сервіс та якість продукту – це стане у виборі клієнта.

  Для прикладу: персональний бренд виробника меблів під замовлення Паскевич

  У статтях чи відео про побудову бізнесу чи спільної справи, не лише, того, що стосується меблів на замовлення, зазвичай, для вашого блага, радять не починати бізнес із друзями чи родичами. Мовляв, фінансові питання чи суперечки, які обов’язково виникнуть, розсварять близьких людей. Тут є й інша сторона медалі – ви обидва краще розумієте сильні сторони один одного, більше ніж ті, хто є просто партнерами та лише починають “притиратись” один до одного.  

  Сімейні тренди – це те, що зараз не лише поціновується, як хороша модель для бізнесу, а також, як вихід на новий рівень розвитку та масштабу, і ми пропонуємо це розглянути. Не всі знають, що компанії: Christian Dior, Walmart, Ford, BMW, Samsung,  починалися саме із сімейного бізнесу, і розрослись до мегакорпорацій. 

  Сімейний бренд меблі на замовлення Паскевич –  також проходить процес освоєння сучасного тренду персонального бренду, який при цьому,  поступово стає її успішною частиною. Активний перехід, з офлайну в онлайн, дає можливість бути ближчим зі своєю аудиторією. Виробництво меблі за індивідуальним замовленням Паскевич – це місце, де реалізують  найкращий дизайн – проект  для вашого дому і де, звичайне креслення, ескіз шафи – купе, кухні, міжкімнатної перегородки перетворюється у функціональні та красиві меблі та вироби. Це місце, де використовують лише найкращі матеріали та фурнітуру, тому що, розуміють важливість замовлення меблі у квартиру чи офіс не на один рік. 

  Сімейний бренд меблів Паскевич: Віктор та Вікторія

  Меблевий бренд Паскевич створює не лише меблі під замовлення, але й різьблені вироби із мдф: міжкімнатні перегородки з мдф, ширми, дизайнерські екрани на батареї чи радіатори, вартість яких є нижче ринкової. За  15 років  їм вдалось сформувати свій особистий стиль та навіть меблі з дерева, які, можна легко відрізнити від виробника, що пропонує ті ж самі меблі під замовлення на ринку продаж чи виставляє роботи в  інтернет – магазин, де можна купити меблі різного типу та стилю. Тут переконані, що справжня якість – це набагато більше, ніж чудовий дизайн та вибір чудових матеріалів, що меблі для своїх потреб слід обирати ретельно, що меблі – це те, з чим ми взаємодіємо кожного дня і те, що допомагає полегшити своїм функціоналом життя. Що саме меблі на замовлення є тим оригінальним рішенням, яке втілить ваші ідеї та фантазії. 

  Вибір якісних і зручних меблів, їх дизайн для дому, потребує майстерності та фантазії. Корпусні меблі: кухня, шафа – купе, стіл, прихожа, книжкова шафа, кавовий столик, чи м’які меблі: диван, крісло, ліжко – усе має гармоніювати між собою із загальною атмосферою.  Всі магазини меблі та салони вам пропонують величезний вибір меблі, де ви можете обрати їх на замовлення, чи замовити меблі готові. Хочеться чогось справді оригінального, до того ж за оптимальною ціною, щоб вартість не була більшою за очікування,  і з хорошим сервісом роботи – це можливо! Сімейний бренд меблі на замовлення Паскевич – на шляху до створення лише найкращих, роботи не лише як бізнесу, як справи життя з цінностями та принципами.  


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Збройні сили придбали кілька десятків українських мобільних комплексів РЕБ “Буковель-АD”

  Один з перших вітчизняних мобільних комплексів РЕБ, з розроблених приватними компаніями, що почав використовуватися військовими на Донбасі,...

  Річкові вантажоперевезення Дніпром за перше півріччя зросли на 64%

  Річкою Дніпро за перше півріччя 2021 року було перевезено 5,4 мільйона тонн вантажів, що на 63,9% або...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний...