9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Тренди персональних брендів виробництва меблів в Україні

 • Протягом багатьох років великі корпорації, компанії, фабрики з виробництва меблів – займали основну частку ринку.  Вони виготовляли декілька стандартних колекцій, мали готові рішення і Ви не могли з урахуванням своїх потреб,  вподобань, смаком замовити меблі. Ці компанії диктували моду, і тренди у дизайні, і давали готовий проект для вашої квартири. Та зараз все змінилось – персональні виробники динамічно розвиваються і виходять у споживчому ринку на інший рівень –  виготовлення меблі на замовлення. Найголовніший тренд сучасності меблів на замовлення від виробника  – будувати персональний бренд і те, що він дає, вам, клієнту – це довіру: не до фотосесій за сценарієм, ідеальних соціальних мереж, а до реального персонажу, який побудований на цінностях та довірі до своєї аудиторії. Саме такий спосіб являється найбільш успішний, оскільки показує справжнє лице виробника, а не штучний імідж, який створюю професійні маркетологи.  

  Що робить персональний брендинг меблів на замовлення? 

  Формує перше сприйняття, чи це до виробника, який пропонує меблі під замовлення, чи до людини, яка має невеличкий локальний салон з однорічним стажем роботи. 
  Персональний брендинг дозволяє чітко і вигідно поставити себе в умовах великої конкуренції чи у м. Київ, чи у невеличкому селищі, де не так і багато її, але точно з’явиться.
  Дозволить створити довірливі відносини з клієнтами ( будь -якій сфері меблі, в тому числі напрямку меблі від виробника)
  Навчить керувати собою так само гарно, як і бізнесом, при цьому – покаже недоліки й власні прогалини, підвищить самооцінку як до бренду, так і до Вас, як особи.
  Справжньою цінністю стають такі якості бренду, які дають для клієнта  не лише готові рішення, меблі на замовлення, але й дають задоволення від використання продукту. Для того, щоб їх визначити, необхідно мати чітке знання того, чого хоче цільова аудиторія і чим вона керується, коли хоче купити меблі, що покупці швидше оберуть: інтернет-магазин чи замовлення “в живу” від виробника. Після того, як відповіді на запитання отримані, можна буде  приступати до створення цінності бренду на підставі одного або декількох способів.

  Персональний брендинг меблевого бізнесу 

  Зараз – все динамічно змінюється і все більша кількість споживачів звертається до персональних виробників виготовлення меблів на замовлення. Але давайте, представимо, у нас є декілька однакових виробника меблів, які продають: кухні, шафи – купе, м’які меблі, меблі для квартири меблі на двір, й навіть створюють для клієнта дизайн проект в одному ж стилі, тільки й у другого є невелика відмінність – засновник, який не залишається у тіні за рекламними компаніями, а навпаки – показує свій стиль життя. Він ділиться тим, що люди привикли бачити у просторах соцмереж, ділиться досвідом, секретами підбору матеріалів, які будуть корисні не лише для тих, хто тільки починає ремонт, але й хто дуже далекий до замовлення меблів. 

  Побудова бренду

  І тут не важко здогадатись у кого рівень довіри вищий, якого виробника виберуть у наступний раз для себе, коли будуть підбирати меблі на замовлення.  Звісно, зараз сотні компаній діють по старій схемі та мають звичний підхід до клієнтів,  яким пропонують обрати матеріали, спосіб виготовлення,  варіант розробки за індивідуальними розмірами, прорахують вартість. І коли наступає вирішальний етап  “замовлення”  – починаються нюанси та роздуми, і часто він так і не переходять до замовлення меблів.   

  Люди купляють не так послугу чи продукт (меблі на замовлення), як ставлення до людини, яка це пропонує. Персональний бренд крок за кроком вибудовує особливі відносини зі споживачем і якщо до цього рецепту додати високий сервіс та якість продукту – це стане у виборі клієнта.

  Для прикладу: персональний бренд виробника меблів під замовлення Паскевич

  У статтях чи відео про побудову бізнесу чи спільної справи, не лише, того, що стосується меблів на замовлення, зазвичай, для вашого блага, радять не починати бізнес із друзями чи родичами. Мовляв, фінансові питання чи суперечки, які обов’язково виникнуть, розсварять близьких людей. Тут є й інша сторона медалі – ви обидва краще розумієте сильні сторони один одного, більше ніж ті, хто є просто партнерами та лише починають “притиратись” один до одного.  

  Сімейні тренди – це те, що зараз не лише поціновується, як хороша модель для бізнесу, а також, як вихід на новий рівень розвитку та масштабу, і ми пропонуємо це розглянути. Не всі знають, що компанії: Christian Dior, Walmart, Ford, BMW, Samsung,  починалися саме із сімейного бізнесу, і розрослись до мегакорпорацій. 

  Сімейний бренд меблі на замовлення Паскевич –  також проходить процес освоєння сучасного тренду персонального бренду, який при цьому,  поступово стає її успішною частиною. Активний перехід, з офлайну в онлайн, дає можливість бути ближчим зі своєю аудиторією. Виробництво меблі за індивідуальним замовленням Паскевич – це місце, де реалізують  найкращий дизайн – проект  для вашого дому і де, звичайне креслення, ескіз шафи – купе, кухні, міжкімнатної перегородки перетворюється у функціональні та красиві меблі та вироби. Це місце, де використовують лише найкращі матеріали та фурнітуру, тому що, розуміють важливість замовлення меблі у квартиру чи офіс не на один рік. 

  Сімейний бренд меблів Паскевич: Віктор та Вікторія

  Меблевий бренд Паскевич створює не лише меблі під замовлення, але й різьблені вироби із мдф: міжкімнатні перегородки з мдф, ширми, дизайнерські екрани на батареї чи радіатори, вартість яких є нижче ринкової. За  15 років  їм вдалось сформувати свій особистий стиль та навіть меблі з дерева, які, можна легко відрізнити від виробника, що пропонує ті ж самі меблі під замовлення на ринку продаж чи виставляє роботи в  інтернет – магазин, де можна купити меблі різного типу та стилю. Тут переконані, що справжня якість – це набагато більше, ніж чудовий дизайн та вибір чудових матеріалів, що меблі для своїх потреб слід обирати ретельно, що меблі – це те, з чим ми взаємодіємо кожного дня і те, що допомагає полегшити своїм функціоналом життя. Що саме меблі на замовлення є тим оригінальним рішенням, яке втілить ваші ідеї та фантазії. 

  Вибір якісних і зручних меблів, їх дизайн для дому, потребує майстерності та фантазії. Корпусні меблі: кухня, шафа – купе, стіл, прихожа, книжкова шафа, кавовий столик, чи м’які меблі: диван, крісло, ліжко – усе має гармоніювати між собою із загальною атмосферою.  Всі магазини меблі та салони вам пропонують величезний вибір меблі, де ви можете обрати їх на замовлення, чи замовити меблі готові. Хочеться чогось справді оригінального, до того ж за оптимальною ціною, щоб вартість не була більшою за очікування,  і з хорошим сервісом роботи – це можливо! Сімейний бренд меблі на замовлення Паскевич – на шляху до створення лише найкращих, роботи не лише як бізнесу, як справи життя з цінностями та принципами.  


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  Зараз читають

  В Україні розробляють нову систему ціноутворення в дорожній сфері

  "Укравтодор" повідомив, що з 25 березня почила роботу ініціативна група, основне завдання якої - запуск в Україні...

  “Електроважмаш” після сертифікації братиме участь в тендерах “Укрзалізниці” на ремонт та модернізацію локомотивів

  ДП "Електроважмаш" в середині квітня отримає сертифікат, який дозволить підприємству брати участь в тендерах "Укрзалізниці".

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Львів може приєднатися до проєкту приміського залізничного сполучення City Express

  До проєкту приміського сполучення City-Express, запуск якого запланований на першому етапі в Києві, Харкові та Дніпрі, може...