9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Тренди і новинки SEO в 2022

Різноманітність критеріїв ранжирування та умов пошуковиків до web-ресурсів зростають з кожним роком. Щоб потрапити до ТОП-10, лише кілька років тому, досить було обмежитися невеликими текстами на сторінках, які потрібно просувати, заспамленими ключами, й закупівлею посилальної маси. Сьогодні це не працює, й періодичні оновлення Google змушують фахівців СЕО враховувати нові алгоритми.

Апдейти Google: чергові виклики

Напередодні 2022 року важливо задуматися над майбутніми стратегіями. Ми підготували найбільш важливі методи, які допоможуть підготуватися до прийдешніх змін.  

Експертність EAT

Означає експертність + авторитетність + правдивість. Оцінка всіх сторінок сайту з огляду вичерпної чесної інформації. Особливо важливий унікальний експертний контент для молодих ресурсів. У користувачів не повинно виникати найменших сумнівів щодо професіоналізму, повноти й достовірності відомостей на сайті. Таблиці, аналітика, конкретика, обов’язково структурований виклад, лонгріди, форматування текстів, коректне застосування ключових запитів – ось непорушні правила для успішного SEO копірайтингу.

Зовнішня оптимізація

Лінкбілдінг як і раніше важливий, проте змінилося ставлення до його якості. Розвивайте посилальну масу акуратно й виважено. Комерційні лінки від спамних ресурсів «чорне» SEO можуть нашкодити. А органічні якісні зовнішні посилання можна отримати завдяки експертним матеріалам на вашому сайті.

Швидкість завантаження веб-ресурсу

Відмінні показники Core Web Vitals істотно впливають на ранжування сайту. Апдейти однозначно орієнтовані на тестування швидкого завантаження й поліпшення користувацького досвіду. Швидке завантаження сторінок, юзабіліті для користувачів дають можливість отримувати більше органічного трафіку з видачі. Крім того, нерозумно втрачати потенційних клієнтів через занадто повільне завантаження ресурсу.

Мікророзмітка Schema.org

Власне, мікророзмітка не є фактором ранжирування. Але, щоб легше отримувати органічний трафік, варто скористатися можливостями Schema.org. Ненав’язливо додати до відображення сайту в пошуку корисну додаткову інформацію, а саме: телефони, кроки для рецептів, відгуки, рейтинг. Грамотна оптимізація під популярні запити «як вибрати, що це, де купити» може допомогти без зусиль отримати позицію +0 над результатами пошуку.

Популярність ресурсу

Багато апдейтів, анонсованих у 2021, плавно перетікають у 2022 рік. Тому SEO оптимізацію необхідно вибудовувати з їх урахуванням, щоб до наступного року ваш сайт оновився і вже сьогодні максимально відповідав новим трендам. Це, безсумнівно, позитивно відіб’ється на популярності у користувачів, у соцмережах, залучить трафік.

Використовуйте рекомендації фахівців на сторінках блогу SEO Creative, позбавляйтеся від інструментів, які вже не працюють. Адже мета удосконалень Google – показати в результатах видачі кращі позиції відповідно до конкретних запитів.  

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають