9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

ТОВ НВФ «АДРОН» розробило систему попередження ракетної атаки «Страж»

Під час міжнародної оборонної виставки «Зброя та безпека 2017» вперше представили систему попередження про ракетну атаку РСП-1У «Страж»

РСП-1У «Страж» представляє собою систему, яка призначена для виявлення факту атаки літального апарату керованими ракетами, оповіщення екіпажу про напрямок ракетної атаки, а також автоматичне приведення в дію системи викиду хибних цілей.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence Express

Складовою системи є радіолокаційних датчик «С» діапазону, виконаний на базі цифрової антенної решітки розробки ДП «Завод «Арсенал». Він здатний виявляти ракети з ЕПР 0,02 м.кв. на дальності до 2 км. Датчик формує діаграму спрямованості, яка забезпечує поле огляду 60 градусів за азимутом та більше 90 градусів за кутом місця. Комплекс вже успішно пройшов заводські випробування, в рамках яких був обстріляний більше ніж двома десятками КР ПЗРК «Ігла».

РСП-1У «Страж» розташовується на кількох точка на корпусі вертольоту або літаку таким чином, щоб сформувати суцільне радіолокаційне поле навколо борту. Це забезпечує своєчасне виявлення загрози ураження літального апарату.

«Страж» застосовується в поєднанні з іншими системами протидії ракетному ураженню розробленими компанією «Адрон» – комбінованим пристроєм викиду «Адрос» КУВ 26-50, станцією оптико-електронного придушення «Адрос» КТ-01/02 та екранно-вихлопним пристроєм «Адрос» АШ-01, які вже серійно випускаються в інтересах Збройних сил України.

На даний час реалізується етап виготовлення дослідної партії, яка найближчим часом пройде заводські та державні випробування.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають