9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Топ-5 найкращих українських виробників офісних крісел

Хороше крісло — це не тільки стильний дизайн, а й комфорт під час роботи та правильна постава. Вітчизняна мебельна індустрія пропонує широкий вибір меблів для сидіння, що відповідають вищезгаданим вимогам. Ми зробили добірку із перевірених українських брендів, які зарекомендували себе як виробники якісної сучасної продукції. При цьому замовити такі офісні меблі в Києві або будь-якому іншому місті можно дуже швидко через інтернет-магазини.

Новий стиль

Один із флагманів на українського ринку меблів, який виробляє свою продукцію з 1997 року. В асортименті компанії представлені крісла в усьому різноманітті: модерн, мінімалізм, класика. Також меблі бренду охоплюють всі цінові сегменті (економ, середній та преміум). Не дивно, що предмети інтер’єру від “Новий стиль” обирають споживачі у 20 країнах світу, а загалом компанія реалізує сотні тисяч одиниць продукції кожного місяця. 

6461ec22c1366.webp

Офісні меблі Новий стиль серії Бюджет Lite

Аклас

Меблева фабрика “Аклас” представлена на ринку з 2000 року. При цьому однойменний інтернет-магазин реалізує не тільки офісні крісла від виробника, а й продукцію інших брендів, які гарно зарекомендували себе серед професіоналів. Безпосередньо як сегментний виробник “Аклас” використовує виключно екологічні матеріали: еко-шкіру, щільні тканини, нержавіючу металеву фурнітуру. Крісла компанії відрізняються сучасним мінімалістичним дизайном та якісними механізмами адаптації під різні режими роботи.

6461ec22b3638.webp

Офісні крісла АКЛАС Дрім CH ANF

Примтекс Плюс

Ще одна компанія з багаторічною історією, продукція якої конкурує з європейськими виробниками. Офісні крісла з маркуванням “Примтекс Плюс” використовуються у державних установах, готельних мережах, торгово-розважальних центрах тощо. Вони відрізняються широким вибором кольорових рішень та оригінальним дизайном в цілому. Крім офісних крісел, компанія пропонує величезну кількість геймерських та ресторанних моделей.

Richman

Самопрезентування цього бренду відображено уже в назві. Офісні крісла “Richman” мають дуже естетичний зовнішній вигляд, часто зустрічаються в кабінеті директора. Для їх обивки використовуються найбільш якісні типи тканини, натуральна та еко-шкіра, сітка. Варто зазначити, що компанія є доволі молодою, але при цьому вже має багато прихильників серед відомих дизайнерів.

6461ec228d0f6.webp

Офісні крісла RICHMAN Вірджинія PL MB

Barsky

Сучасна меблева компанія, що пропонує широкий вибір не тільки офісних крісел, але й аксесуари для робочого простору, акустичні кабіни, готові комплекти офісних меблів. Безпосередньо крісла даної фірми користуються популярністю серед фрілансерів та спеціалістів IT-сфери. Це пов’язано з їх яскравим дизайном та максимальним комфортом. 

6461ec22b21f0.webp

Крісло геймерсьое Barsky Sportdrive Game SD-14

Наостанок зазначимо, що будь-які меблі повинні відповідати корпоративному стилю, а також бути ергономічними. Перед покупкою крісла варто враховувати не тільки найменування бренду, а й особливості приміщення та характер діяльності людини.

Останні новини:

Зараз читають