9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Лютого, 2024

ТОП-5 країн, де найвигідніше купувати житло біля моря

Ну хто з нас не мріяв щоранку прокидатися під шум хвиль, виходити на терасу з чашкою ароматної кави і насолоджуватися чудовими пейзажами. Нажаль для більшості такий варіант можливий лише під час літнього відпочинку закордоном, але якщо зробити вигідну інвестицію в нерухомість, то можна не тільки отримати додатковий дохід на здачі житла в оренду, але і насолоджуватися відпусткою собі на втіху в будь-який час.

Недороге житло біля моря – міф чи реальність?

З нинішніми цінами на житло у великих містах України багатьом не представляється можливим купити його за кордоном, але згідно з інформацією від туристичного порталу Otpusk.in.ua на тлі пандемії COVID-19 така можливість з’явилася, наприклад, в Греції та Італії. Це пов’язано зі зниженням туристичної активності, яке спричинило зниження попиту на житло. Цей факт підтверджують і аналітики по ринкам нерухомості за кордоном. 

Мебльована студія в центрі Махмутлара (Туреччина), буде коштувати від 34000 євро – не багатьом дорожче однокімнатної квартири в Києві. А повноцінний будинок в центрі селища Стратон (Греція) в 200 метрах від пляжу обійдеться в 50000 євро. Звичайно, це буде далеко не нова споруда, будуть потрібні істотні вкладення в ремонт, але пропозиція реальна, а значить недороге житло біля моря все-таки можна купити – розглянемо докладніше, де і за скільки. 

Туреччина

Країна, де кожен з нас хоча б раз бував на відпочинку за системою «все включено» також привітна в плані продажу нерухомості. Найбільш популярні місця в Турції – курорти Середземного моря. Купити житло в Белеку або Кемері можна, але обійдеться таке вкладення в кругленьку суму грошей. А ось зупинивши свій вибір на прилеглих селищах – Каргиджак, Махмутлар, Обі можна буде обмежитися сумою до 50000 євро. Тут також популярні квартири студії – продаються вони в повністю готовому вигляді, навіть з меблями. Можна знайти цікаві пропозиції з видом на море. 

Греція

Навіть якщо ви не збираєтеся переїжджати сюди на ПМЖ, покупка житла в Халкідікі гарантує безбідну старість. Можна придбати як квартиру, так і будинок в пішій доступності до моря. Квартиру з видом на море можна знайти за ціною від 80000 євро. За мінімальний цінник вам запропонують 2 або 3-х кімнатний варіант в 400 метрах від моря. Площа буде коливатися в районі 50-65 м2 і це не якась там напівзруйнована сталінка, а новобудова з сучасним ремонтом і готовим меблюванням. 

Італія 

Ця країна істотно постраждала від пандемії, тому знижки на житло мало не найвищі. Найбільші дисконти на житлову нерухомість до 30-40%, а це значить, що можна купити затишні апартаменти в Скалеї недалеко від моря за ціною всього 37000 євро. Таке житло матиме загальну площу 57 м2, простору вітальню з маленькою кухнею, велику терасу з видом на море. Поблизу також розташовані два басейни і вся необхідна для комфортного життя інфраструктура.  

Болгарія

Ідеальний варіант для тих, хто не хоче змінювати свій побут кардинально – Болгарія має схожу культуру, люди ведуть звичний спосіб життя, більшість жителів прекрасно розуміють російську мову. Та й ціни на нерухомість набагато нижче пропозицій в столиці України. А там море і гори, безкраї зелені луки і відомі курорти з європейським рівнем сервісу. Навіть в районі самого популярного курорту Сонячний берег можна купити житло за ціною від 29500 євро. Двокімнатні апартаменти, розташовані в ВІП комплексі не справляють враження дешевих, хоча по факту ціна дуже доступна. 

Іспанія 

Ну і закриває добірку країн сонячна Іспанія, яка теж славиться своїми доступними цінами на житло біля моря. На узбережжі Коста Бланки можна купити чудову квартиру студію за ціною всього 35500 євро. Так, це буде житло невеликої площі, але що куди цікавіше – в 150 метрах від пляжу. Іспанія взагалі кишить масою привабливих пропозицій і зустрічаються варіанти в найжвавіших районах за ціною української однушки.

Звичайно, перед покупкою варто вивчити всі нюанси місцевого законодавства, але можливість придбання вигідного житла закордоном у моря однозначно є у кожного.

Останні новини:

Зараз читають