9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Територію Київського лікеро-горілчаного заводу ревіталізує група «Ковальська»

Група «Ковальська» ревіталізує територію Київського лікеро-горілчаного заводу, розташованого на двох гектарах за адресою вулиця Кудрявська, 16А, неподалік від Львівської площі.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Хмарочос.

До розроблення концепції «Кудрявки» залучатимуть дослідників-урбаністів, соціологів, істориків, дизайнерів, міжнародних та українських архітекторів-реставраторів, програмних координаторів.

Будівлю лікеро-горілчаного заводу на Кудрявській було збудовано у 1896 році за проєктом київського архітектора Володимира Безсмертного. Під час оборони Києва влітку 1941 тут виготовляли «коктейлі Молотова». З 1990-х заводом керували різні орендарі, він припинив роботу в 2000-х.

«Команда “Ковальської” розуміє соціальну роль та велику відповідальність, яку несе процес роботи з пам’яткою архітектури. Наші принципи в роботі над проєктом “Кудрявки” — це повага до історичної спадщини, використання найкращого світового досвіду і формування стійкої програми території», — коментує заступниця гендиректора групи «Ковальська» Ольга Пилипенко.

Також команда «Ковальської» проводитиме відкриті заходи, присвячені історії та проблематиці ревіталізації із включенням локальної спільноти та експертів із міського планування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають