9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Тенденції ринку праці України у 2022 році та на що варто сподіватися шукачам роботи у 2023

Ситуація на ринку праці в Україні з приходом війни різко змінилася. У лютому-березні мільйони українських громадян змушені були покинути власні домівки та роботу, адже думали про власну та своїх рідних безпеку. Комусь вдалося працевлаштуватися в європейських країнах і, напевно, буде багато тисяч таких, які назад уже не повернуться. Проте більшість захоче повернутися назад додому і кожному працездатному громадянинові знадобиться робота. А її в Україні зараз обмаль.

Перша велика «хвиля працевлаштування» під час війни відбулася у Києві та інших великих містах улітку напередодні вересня, коли родини поверталися додому в столицю, де стало відносно безпечно, аби діти могли вчитися та відвідувати українські школи.

blank

Сьогодні в пошуку роботи знаходяться сотні тисяч українців.

За даними Державної служби зайнятості станом на грудень кількість зареєстрованих безробітних в Україні становить 215 тисяч людей. Проте рівень безробіття є значно вищим за офіційні показники. В Міністерстві економіки заявили, що кількість безробітних в Україні складає 2,6 мільйона осіб.

Статистикою компанії та думками про зміни на ринку праці в Україні ділиться HR-менеджер Національної мережі металоцентрів Vartis Інна Шумко.

blank

Інна Шумко. HR Vartis. Має 12 років досвіду на посаді HR-менеджера. Колектив компанії, яким піклується Інна Шумко, налічує близько 500 людей.  

Тенденції ринку праці України у 2022 році.

За словами Інни Шумко, кількість спеціалістів, які претендують на одне робоче місце, у 2022 році збільшилася на 40%.

Справа в тому, що багато хто змушений був покинути роботу через переїзд, дехто її втратив через війну, а інші шукають додаткового заробітку або просто роботу з більшим рівнем заробітної плати, адже на нинішній – зарплату знизили.

blank

«Компанії намагаються зберегти своїх фахівців, не вдаючись до скорочень і звільнень. Тому часто один фахівець змушений «закривати» певні напрямки, якими раніше не займався. Вільних посад стало менше. Конкуренція серед фахівців, які претендують на одне робоче місце стала більшою.

Кожен фахівець хоче кращу, більш оплачувану посаду і швидко, тому надсилає резюме на десятки вакансій, а потім спілкується з HR-менеджером і вибирає. 

Людині, яка має відповідну освіту та досвід роботи, часто доводиться шукати роботу за профілем протягом кількох місяців. Адже роботодавці, бачачи, що на ринку є багато фахівців, хочуть отримати найкращого. Це прагнення до «перфекціонізму» зачасту обертається негативно і для компанії.

Адже довгі строки пошуку найкращого спеціаліста означають затримку у виконанні завдань, а найкращий спеціаліст часто  також перебирає за рівнем заробітної плати, а отже відмовляється від вакансії, оскільки подав інші запити та очікує на кращу пропозицію. В такому випадку вакансію виставляють наново. І знову збирається черга охочих.

Інші фахівці, які претендували на цю посаду, витрачають багато часу, енергії на тестові завдання, співбесіди, а потім не отримують жодного фідбеку, оскільки HR-менеджер фізично не може відписати сотні-двом  людей (а саме стільки зараз в середньому подають заявок на кожну вакансію).  

Щодо ринкового рівня заробітних плат, то він значно впав. Йдеться про 30-50% зменшення оплати праці фахівців (юристів, маркетологів, економістів та ін.). Це пов’язано з кількістю запитів. Люди згоджуються отримати роботу за меншу плату, яку пропонує роботодавець, але хоч би отримати роботу. 

Фахівці, які довгий час не можуть знайти роботу або ті, які не можуть дозволити собі очікувати на всі кола співбесід, готові працювати простими робітниками. Також вони скидають свої резюме на вакансії, в яких не мають досвіду, щоб бодай десь та щось знайти.

Треба поважати фахівців, які можуть стати майбутніми колегами. Не варто витрачати на «закриття» однієї вакансії тижні. Варто вибрати за кілька днів.  

Тенденції, які я описала, говорять про те, що ситуація на ринку праці у 2022 не дуже хороша.  

Наведу, як приклад, нещодавній випадок.

Лікар-хірург з 20-річним досвідом подав резюме на вакансію оператора відеонагляду…»

Цифри про конкуренцію.

blank

Восени 2022 року на одну вакансію було в середньому від 80 до 150 претендентів. Все залежало від рівня заробітної плати і від специфіки вакансії.

Рекорд для Вартіс у 2022 році – 350 відгуків на одну вакансію «Менеджер з продажу у Хмельницькому». Це західний регіон, де є багато переселенців з центру та східних областей країни.

Значно більше відгуків, ніж у 2021 році, отримували робочі вакансії – вантажники стропальника, кранівники, охоронці.

Більше інформації – в  інфографіці.

blank

Як HR-менеджеру працювати, заваленому тоннами резюме на одну вакансію?

Легше, коли маєш «досвідчене око». Сто резюме на одну посаду важко прочитати повністю і вивчити детально. Тому рекомендую не робити резюме довгим і бажано, щоб воно не містило «води». Випишіть основне, важливе.

На що основне звертаю увагу я, коли дивлюся в резюме:

  1. Досвід роботи фахівця.
  2. Скільки років людина пропрацювала на одному робочому місці. Це значить сталість і відповідальність.

Чому саме ці критерії? Тому що вони – це повне віддзеркалення працівника. Чи він «мігратор» з місця на місце роботи, чи його цінувало керівництво.  

На що звертаю увагу під час співбесіди.

  1. Задаю перші питання про особисте життя і вподобання. Дивлюся, як себе поводить та чи вільно комунікує.
  2. Як себе поводить людина, коли дає відповідь на профільні запитання. Чи впевнена, чи знає точні відповіді, чи не губиться та чи не відводить тему.

А що буде з роботою у 2023?

Шукачам роботи раджу запастися терпінням, адже на початку 2023 року тенденції, ймовірно, не зміняться.

Дуже важко, і, звісно, не приємно відсіювати сотні резюме. Але наразі така ситуація. Сподіваємося, у другій частині 2023 року вона покращиться і ті, хто шукають роботу, її матимуть.

Поки що тримаємося, треба трішечки почекати.

Звісно, в чомусь треба собі відмовити і на чомусь зекономити, але в таких умовах наразі живе вся країна. 

Рекомендую зберігати спокій і ясність думки, бути впевненому у своїх силах, зайнятися у вільний час саморозвитком, нарешті вже вивчити ту англійську, яку все життя ставимо собі за ціль вивчити.  

Інформацію про вакансії у Вартіс ви можете знайти на сайтах Work.ua:

https://www.work.ua/jobs/by-company/528234/

Робота.ua: https://rabota.ua/ua/company4584359

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають