9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Техніка для заготівлі кормів від української компанії «АГ-БАГ-Україна»

Україна здавна славиться рівнем розвитку сільського господарства та значними обсягами виробництва і експорту сільськогосподарської продукції. Висока родючість земель і кількість підприємств у галузі сільського господарства створюють великий ринок, що кожного року потребу значного обсягу сільськогосподарського обладнання та техніки. Значну частку на ринку займає компанія «АГ-БАГ-Україна», яка є провідним підприємством у країні в питанні постачання силосних плівок, рукавів для зберігання сухого зерна та кормів, а також займається поставками і обслуговуванням техніки відповідного призначення.

У портфелі ag-bag.ua широкий вибір техніки для заготівлі зерна та кормів, косарки, техніка для внесення добрив, транспортні причепи різних модифікацій тощо. Фахівці компанії проводять консультація щодо вибору та інтеграції найоптимальнішого обладнання для сільськогосподарських підприємств, а також проводять навчання персоналу і обслуговування техніки.

ТОВ «АГ-БАГ-Україна» має великий досвід роботи у сфері сільського господарства. З 2007 року обладнання та фахівці підприємства допомогли компаніям в агросекторі заощадити понад 5 мільйонів тонн якісних кормів. На базі компанії створений сервісний центр, який цілорічно працює у питаннях обслуговування та відновлення техніки, а також проведення навчань для технічного персоналу. Важливо зазначити, що компанія робить ставку на довгострокові відносини з клієнтами, проведення та забезпечення функціонування техніки протягом довгих років роботи, проведення додаткових тренінгів, порад, консультацій, а також внесення пропозицій щодо покращення обладнання.

Суттєвою перевагою у співпраці з компанією «АГ-БАГ-Україна» є наявність на її складах нової техніки, яку дуже швидко можна відправити замовнику та «поставити у стрій». Крім того, компанія надає послуги щодо оренди сільськогосподарської техніки клієнтам, які не мають потреби у закупівлі обладнання на довгий час. При цьому, силами агротехнічної компанії проводиться діагностика та перевірка поставленого обладнання.

У компанії вважають, шо завдяки її послугам та обладнанню, а також порадами фахівців, підприємство клієнта може збільшити показники власної ефективності на 15-10%.

Спеціальна техніка для заготівлі кормів від «АГ-БАГ-Україна»

Важливим товаром компанії «АГ-БАГ-Україна» є техніка для заготівлі кормів. Вона представлена продукцією, переважно, німецького виробництва, яка довела свою якість, надійність та ефективність. Силосні преси, наприклад, дозволяють ущільнювати силосну масу для подальшого її зберігання у рукавах. Для подачі кормової маси до полімерних рукавів, що дозволяють берегти корми протягом двох років, компанія пропонує упаковщики силосно-сніжаної маси.

blank

Метод роботи і використання сучасної техніки дозволяють зберігати помітні обсяги кормів, що заощаджує ресурси і економить гроші. Полімерні рукави для зберігання кормів не дозволяють контактувати сировині зі свіжим повітрям і повністю герметичні. Це дозволяє вийти на показник втрати заготовленої сировини не більше ніж 1%. Перевага спеціальних рукавів та техніки для їх наповнення особливо добре помітна на фоні загроз великим потужностям зі зберігання зерна та корму, які нині присутні на теренах нашої держави.

У тематиці техніки для заготівлі кормів компанія має техніку й українського виробництва. До прикладу, вона представлена силосним котком SiloTank 3.0, який утрамбовує зелену масу для її подальшої закладки до силосної траншеї чи кургану.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають