9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Танкісти ЗСУ почали навчання на танках М-55S в Україні (відео)

Українські танкісти зі складу підрозділів ЗСУ почали навчання на танках М-55S, що були передані нашій державі Словенією.

Ці танки фігурують на відео вперше й раніше не було відомо, чи доставили їх в Україну, чи ні, повідомляє Національний Промисловий Портал.

ЗСУ отримали зазначені танки в рамках військової допомоги завдяки програмі обміну між Німеччиною та Словенією. Усього нашу армію поповнили 28 бойових машин.

Передача танків Україні дозволить Словенії у середньостроковій перспективі отримати від Німеччини 40 одиниць спеціальної техніки, які потребує армія цієї невеликої європейської країни. Так, збройні сили країни-члена НАТО поповняться 35-ма важкими навантажувачами з колісною формулою 8*8 та 5-ма автоцистернами для перевезення води на цій же колісній базі. Виготовлення і поставку цієї техніки оплатить уряд Німеччини.

Про танки М-55S

Передані Словенією танки М-55S є поглибленою модернізацією радянського танку Т-55, яка була проведена у 90-х роках минулого століття. Проєкт реалізовувався спільно словенською компанією STO RAVNE  та ізраїльською Elbit. Модернізацію пройшли 30 танків.

blank
Танк M-55S військових Словенії. Фото з відкритих джерел

Завдяки проведеним роботам, танк отримав нову 105-мм гармату L7 з тепловим кожухом, було підвищено захист бойової машини завдяки встановленню у лобовій проєкції та на башті ізраїльських елементів динамічного захисту «Блейзер».

Оновлена система управління вогнем машини, яка отримала цифровий балістичний обчислювач, новий стабілізатор для гармати L7, а також приціл навідника моделі Fotona SGS-55, що оснащений лазерним далекоміром.

blank
Танк M-55S військових Словенії. Фото з відкритих джерел

Швидке пересування танку забезпечує новий встановлений дизельний двигун V-12, який має потужність у 600 кінських сил, що покращило його характеристики на 15%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають