9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Таблички з металу для маркування обладнання від ТОВ Гайда

Виготовлення металевих табличок проводиться за допомогою нанесення зображення на метал (як правило, нержавійку або алюміній). Є різні технології, які відрізняються способом розміщення малюнка на поверхню. Для Ваших послуг ми виготовляемо вироби по технологям: металлофото, гравірування, сублимацийний друк.

Виготовлення металевих табличок

Замовити технічні таблички ви можете в нашій компанії, яка знаходиться в Харкові, Україна. Ми використовуємо тільки якісні матеріали, Працюємо з надійними постачальниками. Вся наша продукція проходить контроль якості, тому є надійною, а правильна цінова політика робить її ще й доступною.

Технології друку

Малюнок наноситься на металеву поверхню за допомогою друку. Є кілька варіантів виготовлення інформаційних табличок на металі:

  • металофото. Вважається одним з найнадійніших варіантів. Зображення впроваджується в структуру металу, в результаті чого воно не стирається, не піддається корозії і шкідливому впливу навколишнього середовища;
  • сублімація. В цьому випадку “картинка” наноситься на світлий метал. Ми використовуємо анодований алюміній, який володіє потрібними властивостями;
  • гравіювання. Дозволяє нанести нескладне зображення. Про повнокольоровому малюнку мова не йде, але назви приладів або інші відомості цілком можуть бути розміщені.

Таблички для промислового обладнання повинні відповідати своєму призначенню. Тому і технологію виготовлення потрібно вибирати уважно. Від цього залежить підсумкове якість, можливість розміщень qr коду, ціна.

Перш ніж замовити у нас таблички, ви зможете отримати детальну консультацію. Ми підкажемо, в якому випадку який тип нанесення підходить саме вам.

Сфера застосування табличок металевих

Табличка для приладу – це, по суті, спосіб нанесення інформації. Якщо дані не можна розмістити на самому об’єкті, встановлюється така табличка (поруч або кріпиться на прилад).

Їх використовують в промисловості, торгівлі, в сфері розваг. Найчастіше нашими замовниками є промислові підприємства, яким необхідна велика кількість табличок для масового впровадження.

Виготовлення табличок з металу – це не просто нанесення інформації на метал. Потрібно переконатися, що підсумковий результат буде повністю відображати потреби замовника. Ми завжди уважно ставимося до кожного замовлення, аналізуємо всі умови. Наша робота завжди відрізняється надійністю і повністю підходить для практичного застосування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають