9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Сили оборони України нанесли ракетний удар по захопленим нафтовим вишкам у Чорному морі

Сьогодні, 20 червня, Збройні сили України завдали удару по так званим “вишкам Бойка” – буровим платформам на шельфі Чорного моря, що належать Україні, але які росія захопила та використовувала у своїх цілях.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Інформація про нанесений удар надійшла з декількох джерел. Зокрема, російський Інтерфакс з посиланням на російського ставленика у Криму Сергія Аксьонова пише, що удар було завдано вранці о 8:00 за київським часом. На платформах, за його інформацією, в цей час знаходилося 12 осіб.

“Наші ракетчики курили не біля Зміїного, а курили біля вишок Бойка. Ракетний удар по вишкам трішки завадив газовидобуванню в українському Чорному морі зі сторони росіян”, – заявив своєю чергою Народний депутат України Олексій Гончаренко.

Він нагадав, що у 2014 році росіяни захопили українські бурові платформи в 100 км від Одеси й 150 км від Криму. Окупанти також використовували їх для спостереження над надводною обстановкою за допомогою засобів радіотехнічної розвідки. На вишках перебували російські військові.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають