9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Сили оборони отримали 40 комплексів спостереження від волонтерів

Українські військові отримують мобільні комплекси спостереження (МКС) для фронтових позицій.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Оборону на ключових ділянках фронту мають посилити 40 таких комплектів. Їхня загальна вартість 5 мільйонів 650 тисяч гривень.

Зараз мобільні комплекси спостереження передають на позиції й вже 12 одиниць МКС потрапили до рук наших захисників на різних напрямках фронту.

Ці пристрої забезпечують постійний нагляд за окупантами без ризику для життя українських військових.

blank
Монтування мобільного комплексу спостереження Фото: Повернись живим

Комплекс складається з ящика з вбудованим монітором, який можна заховати в бліндажі чи іншому укріпленні, та регульованої щогли з камерою, яка обертається на 360 градусів і має хороший зум.

У фонді зазначають, що завдяки МКС українські воїни можуть вести запис дій противника і легко змінювати місце розташування спостережного пункту.

blank

Розгортання системи спостереження відбувається всього за 10 хвилин.

Мобільний комплекс спостереження команда «Повернись живим» передає військовим не вперше.

З 2019 року фонд встановив 45 таких комплексів по всій лінії фронту. Важливість передачі цих комплексів полягала у тому, що втрати у ЗСУ через роботу російських снайперів були дуже високими: становили найбільшу частку з усіх дій противника.

Зараз, наголошують у «Повернись живим», українські військові знову потребують якнайбільше мобільних комплексів спостереження. Такі умови диктує нинішній характер бойових дій.

“Завдяки постійній підтримці благодійників, тепер комплекс має ще й потужнішу камеру, більший кут огляду і якісніші комплектуючі”, – розповіли у фонді.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають