9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Світовий Конґрес Українців придбав для підрозділів ЗСУ безпілотник компанії DeltaQuad

Військові Збройних Сил України отримають сучасний дрон DeltaQuad, який допомагатиме у протистоянні агресії Росії.

Світовий Конґрес Українців оголосилив про придбання безпілотного літального апарату (БПЛА) компанії DeltaQuad з Нідерландів. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Цей БПЛА – перший, який має бути доставлений на передову.

Безпілотник закуплений в рамках кампанії #UniteWithUkraine, що стало одним із нещодавніх кроків у забезпеченні оборонців України на фронті критично важливим тактичним обладнанням.

blank
БПЛА компанії DeltaQuad

Цей БПЛА працює на основі технології, яка дає змогу здійснювати двогодинні дистанційно керовані польоти.

«Завдяки шифрованому відео з високою кратністю зуму в поєднанні з тепловою камерою нічного бачення захисники України зможуть із відносно безпечної відстані обстежувати великі – до 50 км за раз – ділянки території, окуповані російськими загарбниками», – уточнили у повідомленні Світового Конґресу Українців.

Дрон також здатний в автономному режимі стежити за людьми, автомобілями, суднами або навіть іншим БПЛА.

«Це дасть змогу українським силам знаходити вразливі місця на позиціях росіян, а також отримувати попередження про потенційну небезпеку або підготовку ворога до наступу», – зазначили у Конґресів Українців.

blank
БПЛА компанії DeltaQuad

Компанія-виробник DeltaQuad проведе безоплатне навчання оператора для цього дрона.

БПЛА DeltaQuad Pro VTOL має можливість вертикального злету та приземлення. Дрон може літати на відстань до 150 км, використовуючи допоміжну батарею, або до 100 км з корисним навантаженням 1,2 кг, яке може варіюватися від різного обладнання до камер високої роздільної здатності.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають