9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

Сушарка для рушників з терморегулятором: зручно та економічно

 • Електрична сушарка для рушників з терморегулятором — це повністю автономний опалювальний прилад, працездатність якого залежить лише від безперебійної подачі електроенергії. Однак, в приватному секторі навіть короткочасна відсутність електрики не є проблемою для тих власників котеджів і будинків, які обладнані дизельними або газовими електрогенераторами. Крім традиційного просушування вологих рушників, подібні обігрівальні прилади використовуються для просушки постільної та спідньої білизни, а також інших речей після прання. Придбання якісних терморегуляторів не складе особливих труднощів, адже всім бажаючим надається можливість вибрати та замовити електронагрівач TERMA на сайті.

  TERMA ТЕН KTX 3

  Крім цього, багато власників ванних кімнат з сушарками для рушників з терморегуляторами набували їх, в тому числі в якості приладу опалення, замість традиційного радіатора, установка якого в даному приміщенні набагато складніше, ніж монтаж електричної сушарки. Ще один безперечний плюс обігрівального приладу полягає в можливості постійно підтримувати з його допомогою нормальну вологість у ванній кімнаті, що виключає появи вічних супутників сирих приміщень — цвіль, грибок та інші малоприємні форми життя, наприклад, мокриці і слимаки.

  Переваги електричних кабельних сушарок перед олійними

  Сьогодні виробники пропонують два види електричних сушарок з терморегуляторами для ванних кімнат — кабельні та масляні. Якщо ви в пошуку найбільш зручного, практичного, економічного і, до того ж відносно недорого обігрівального приладу, то перш ніж купити один з них, необхідно ознайомитися з основними особливостями кабельних і масляних сушарок.

  1. На відміну від кабельного приладу для сушки, час повного нагріву якого становить майже одну годину, кабельна електрична сушарка нагрівається протягом 15-20 хвилин. При цьому температура кабельного трохи вище температури тіла.
  2. Потужність кабельної сушарки нижче, але і тепла він дає мало, якого вистачить лише на неквапливу сушку рушників. А маслонаповнена сушарка зможе працювати в якості як опалювального приладу.
  3. Установка масляної сушарки трохи складніша, ніж монтаж кабельного, тому що потрібно встановити терморегулятор.
  4. Наявність на електричній сушарці терморегулятора дозволяє точно встановлювати необхідну температуру нагрівання поверхні приладу, тому масляний в цьому плані звичайно ж зручний. 

  Купуючи оригінальні водяні або електричні рушникосушки європейського виробника, ви гарантовано купуєте якісний, високопродуктивний і міцний продукт, відповідний міжнародними стандартами якості та ECO директивам Європейського Союзу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  “Укроборонпром” співпрацюватиме з канадцями для створення в Україні патронного заводу

  Канадська комерційна корпорація та державний концерт "Укроборонпром" підписали угоду про сприяння економічному співробітництву у критично важливому стратегічному секторі оборони...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.

  Миколаївський портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше судно з початку своєї роботи

  У Миколаєві портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше у своїй історії судно з максимальною інтенсивністю, обробивши панамакс Georgia...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий...