9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Сушарка для рушників з терморегулятором: зручно та економічно

Електрична сушарка для рушників з терморегулятором — це повністю автономний опалювальний прилад, працездатність якого залежить лише від безперебійної подачі електроенергії. Однак, в приватному секторі навіть короткочасна відсутність електрики не є проблемою для тих власників котеджів і будинків, які обладнані дизельними або газовими електрогенераторами. Крім традиційного просушування вологих рушників, подібні обігрівальні прилади використовуються для просушки постільної та спідньої білизни, а також інших речей після прання. Придбання якісних терморегуляторів не складе особливих труднощів, адже всім бажаючим надається можливість вибрати та замовити електронагрівач TERMA на сайті.

blank
TERMA ТЕН KTX 3

Крім цього, багато власників ванних кімнат з сушарками для рушників з терморегуляторами набували їх, в тому числі в якості приладу опалення, замість традиційного радіатора, установка якого в даному приміщенні набагато складніше, ніж монтаж електричної сушарки. Ще один безперечний плюс обігрівального приладу полягає в можливості постійно підтримувати з його допомогою нормальну вологість у ванній кімнаті, що виключає появи вічних супутників сирих приміщень — цвіль, грибок та інші малоприємні форми життя, наприклад, мокриці і слимаки.

Переваги електричних кабельних сушарок перед олійними

Сьогодні виробники пропонують два види електричних сушарок з терморегуляторами для ванних кімнат — кабельні та масляні. Якщо ви в пошуку найбільш зручного, практичного, економічного і, до того ж відносно недорого обігрівального приладу, то перш ніж купити один з них, необхідно ознайомитися з основними особливостями кабельних і масляних сушарок.

  1. На відміну від кабельного приладу для сушки, час повного нагріву якого становить майже одну годину, кабельна електрична сушарка нагрівається протягом 15-20 хвилин. При цьому температура кабельного трохи вище температури тіла.
  2. Потужність кабельної сушарки нижче, але і тепла він дає мало, якого вистачить лише на неквапливу сушку рушників. А маслонаповнена сушарка зможе працювати в якості як опалювального приладу.
  3. Установка масляної сушарки трохи складніша, ніж монтаж кабельного, тому що потрібно встановити терморегулятор.
  4. Наявність на електричній сушарці терморегулятора дозволяє точно встановлювати необхідну температуру нагрівання поверхні приладу, тому масляний в цьому плані звичайно ж зручний. 

Купуючи оригінальні водяні або електричні рушникосушки європейського виробника, ви гарантовано купуєте якісний, високопродуктивний і міцний продукт, відповідний міжнародними стандартами якості та ECO директивам Європейського Союзу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають