9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Сумський завод «СМНВО-Інжиніринг» надає гуманітарну допомогу своїм працівникам (фото)

Військові дії в нашій країні призвели до складної ситуації як для низки українських підприємств, які опинилися в окупації або оточених містах. Складна ситуація була і на сумському АТ «СМНВО-Інжиніринг», одному з найбільших машинобудівних підприємств регіону.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

На півтора місяця робота АТ «СМНВО-Інжиніринг» була фактично зупинена, а декілька цехів та їх обладнання постраждали від авіаударів і потребують значного ремонту.

Генеральний директор підприємства Володимир Матвійович Лук`яненко розуміючи усю складність ситуації що склалася, ініціював надання гуманітарної допомоги (у вигляді продуктових наборів) найбільш уразливим категоріям працівників.

5 квітня до міста Суми на трьох автопоїздах було доставлено близько 30 тонн продуктів: крупи (гречка, рис, пшоно), макаронні вироби, цукор, борошно, олія тощо. Доставлений вантаж був розфасований на партії продуктових наборів та відповідно до складених списків розподіляється між підрозділами підприємства, далі між їх працівниками. В цілому таку допомогу отримають близько 2000 працівників об’єднання.

“На жаль війна внесла багато негативу у роботу підприємства, але керівництво АТ «СМНВО-Інжиніринг» докладатиме максимальних зусиль для збереження колективу та підтримки працівників. Наразі підприємство вже відновило свою діяльність, у виробничому процесі задіяні 1703 працівники (50 відсотків з яких – безпосередні працівники виробництва та допоміжний персонал)”, – зазначають на сумському підприємстві.

Надалі завод планує брати активну участь у відбудові об’єктів знищеної окупантами інфраструктури та економіки України, що не можливо здійснити без професійного колективу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають