9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Суднобудівний завод “Океан” продано з аукціону

Сьогодні суднобудівний завод ПАТ МСЗ Океан було продано з аукціону за 122 млн 195 тисяч гривень. Покупцем заводу є ТОВ ТД «Аннона».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «РБК-Україна».

На даний момент майновий комплекс ПАТ НСЗ “Океан” знаходиться у ліквідації та має багатомільйонні борги, як перед кредиторами, так і перед трудовим колективом. Покупцем стала компанія ТОВ “ТД “Аннона”. Новим власником компанії став директор ТОВ “ТД “Аннона” – Ігор Волошин з Миколаєва, який до покупки був головою комітету кредиторів заводу “Океан”.

Нового власника підприємства пов’язують з ще одним миколаївським бізнесменом Василем Капациною. Втім, Ігор Волошин не приховує участі Капацини у долі “Океану”.

Мені потрібен був діалог з майбутніми партнерами, які зацікавлені у відновленні судноремонтного потенціалу підприємства. Василь Миколайович допоміг налагодити цей діалог, – зазначає Ігор Волошин.

Новий власник не збирається змінювати профіль підприємства, а для розвитку “Океану” вже шукає іноземних партнерів з Європи. Назви майбутніх партнерів поки що, не називають, але бізнесмен натякає, що це можуть бути компанії з країн Скандинавії.

“Океан” куплений за українські, а якщо точніше, миколаївські гроші. Це проект миколаївців для Миколаєва. Заради Миколаєва та його жителів. Ми плануємо розвивати суднобудування і судноремонт. Тільки щоб відновити потенціал заводу “Океан” потрібно вкласти, за найскромнішими оцінками, мільярд. Не гривень. Такі інвестиції можливі разом з нашими європейськими партнерами. Вони готові, – коментує новий власник заводу.

За словами нового власника, ціль купівлі підприємства – запобігти його остаточному розкраданню та зберегти суднобудування, як одну з візитівок Миколаєва.

Тисячі моїх земляків були змушені стати “заробітчанами”. Коли вони зрозуміють, що гідні гроші можна заробити на “Океані”, багато повернуться і будуть працювати в рідному місті, – резюмує Ігор Волошин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають