9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Суд заарештував “Львівську ізоляторну компанію” та її завод, який належав росіянам

Суд наклав арешт на корпоративні права львівського підприємства, яке є одним з найбільших виробників скляної продукції на території Західної України, на загальну суму 11 мільйонів гривень, а також на 19 об’єктів нерухомості цього підприємства – цілісний майновий комплекс товариства.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на delo.ua.

Як повідомляє Львівська обласна прокуратура, що ініціювала арешт, загальна сума арештованого майна становить майже 470 мільйонів гривень. Вирішується питання про передачу арештованого в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

За даними слідства, посадовці підприємства, засновником якого є естонська компанія, а бенефіціарними власниками – група громадян Росії, які здійснюють фінансовий контроль за грошовими коштами від продажу скляних виробів, ухиляються від сплати податку завдяки фінансовим посередникам – пов’язаним компаніям в Естонії.

Окрім того, виявлено, що вказані громадяни РФ “задіяні у матеріальному забезпеченні” Міністерства оборони РФ, що є важливим елементом фінансування під час військової агресії в Україні.

Розслідування ведеться Головним управлінням поліції у Львівській області за матеріалами облуправління Служби безпеки України за частиною 2 статті 110-2, частиною 1 статті 212 та частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу (фінансування дій з метою захоплення держвлади, ухилення від сплати податків, службове підроблення).

Зазначимо, що за даними держреєстру юросіб, статутний капітал у 11,05 мільйона гривень, основний від діяльності “виробництво й оброблення скляних виробів”, власників у Естонії (компанія GIG Holdings, зареєстрована в передмісті Таллінна селі Іру, офіційний бенефіціар – Ольга Дубовіцька) та розташування у Львові має саме “Львівська iзоляторна компанія”, створена у 2002 році на базі Львівського iзоляторного заводу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають