9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Суд заарештував 470 російських вагонів з калієм та коксом

Київський районний суд наклав арешт на 470 вагонів, що належать підприємствам росії та Білорусі, які перевозили калій та кокс на суму 650 млн гривень. Майно очікує подальша націоналізація.

Про це повідомила пресслужба Бюро економічної безпеки України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Загалом співробітники БЕБ за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генпрокурора в рамках кримінального провадження виявили на території України 17,8 тис. вагонів, що належать суб’єктам рф та Білорусі. У тому числі 1,625 тис. – з товарно-матеріальними цінностями.

Згідно з попередніми розрахунками БЕБ, загальна вартість товарно-матеріальних цінностей 1,625 тис. вагонів оцінюється в 3 млрд грн, а вартість усіх вагонів становить приблизно 15 млрд грн.

«Вказані вагони на цей час заарештовані та передані відповідно до рішення слідчого судді АТ «Укрзалізниця» на відповідальне зберігання з правом комерційного використання зазначених вагонів, володіння та розпорядження грошовими коштами, отриманими від комерційного використання такими вагонами, на будь-які потреби, що виникають під час господарської діяльності», – повідомляє відомство.

На даний момент проводяться подальші заходи щодо огляду та встановлення фактичної наявності вантажів та їх кінцевих власників з метою подальшого вирішення питання щодо накладення арешту на товар.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають