9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Сучасне світлодіодне освітлення для вашого приміщення

Потреби до сучасного освітлення приміщень поступово витісняють з ринку звичні лампи розжарювання та диктують нові рішення щодо порушеного питання. Найпопулярніше з них –  світлодіодне освітлення, яке чудово поєднується з трековими системами.

Трековий світильник – це конструкція, що складається з “треку” (також відомого як шинопровід або шина), на якому кріпляться і вільно переміщуються світильники (також відомі як споти, трекові прожектори, прожектори на шинопроводі, світильники на штанзі). Всередині шинопроводу розміщуються групи контактів, які живлять світильники від електричної мережі.

Трекові світильники бувають різних типів, проте найбільшої популярності набули економічні світильники на світлодіодах. Саме вони представлені у каталозі магазину та українського виробника velashop.

blank

Розробка та виробництво світлодіодних світильників із застосуванням сучасних технологій та високоякісних комплектуючих дозволяє споживачеві істотно економити обсяги використання електроенергії та не переживати через експлуатаційний термін виробу.

Світлодіодні світильники найкраще поєднуються з трековими системами освітлення, перевагами яких є швидкість монтажу, вільне переміщення світильників по треках та можливість направити світло у будь-яку потрібну сторону. Змінюючи кількість трекових світильників, їх розташування та напрямок світла, можна виділити світловим акцентом певні об’єкти або висвітлити приміщення цілком, тобто організувати спрямоване чи загальне освітлення.

blank

Для освітлення торгових залів супер- та гіпермаркетів, бутіків, автосалонів та інших торгових об’єктів успішно використовуються саме такий тип освітлення. Трекові світильники із спрямованим світлом є необхідними для торгового залу продуктового магазину, магазину одягу, квіткового магазину, салону краси, виставкової площі, барної стійки, спортивної зали.

Також давно прижилися трекові світильники і в інтер’єрі сучасного будинку: у вітальні, кухні та коридорах.

У ряді випадків при організації системи освітлення важливими є не тільки функціональні особливості світильників, але і їх зовнішній вигляд. Сьогодення вимагає сміливих та незвичних дизайнерських рішень, які, в той же час, мають ідеально вписуватися в інтер’єри та виконувати свої функції. Крім різноманітної форми та кольорів, сучасні світлодіодні світильники можна обрати за кутом розсіювання світла або його температурою, а також за типом (трековий, магнітний, підвісний тощо). Така різноманітність дозволяє втілити будь-які декоративні та функціональні бажання споживача.

Останні новини:

Зараз читають