9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Сталь та міць: спеціальна техніка Hidromek

Висока конкуренція в будь-якій галузі промисловості в сучасному світі передбачає. першість сміливих ідей і видатних технічних рішень. Тільки компанії, які об’єднали ідеї і рішення в єдиний ресурс, можуть створити інноваційний продукт, здатний завоювати довіру і визнання споживачів.

Компанія Hidromek є лідером з виробництва дорожньо-будівельної техніки, що створює екскаватори-навантажувачі, гусеничні та колісні екскаватори, автогрейдери та колісні навантажувачі. Головні складові виробництва спеціальної техніки — інноваційні технології та безперервний контроль якості на всіх етапах виробництва. Будучи корпорацією, що займає лідируючі позиції у своєму секторі, компанія приділяє велике значення науково-дослідних розробок, що забезпечує високий рівень продуктивності та конкурентоспроможності. Але ділові люди не вірять простим словами, вони вважають за краще аргументи та факти. Переглянути та купити техніку Hidromek можете у компанії Aleanda.

Спеціальна техніка торгової марки Hidromek забезпечує високу продуктивність при виконанні великих обсягів робіт, володіє відмінними технічними характеристиками та легкістю в управлінні. Завдяки надійності, видатним споживчими властивостями та чудовому дизайну, продукція Hidromek має заслужену популярність і довіру покупців у всьому світі. Інженери компанії постійно удосконалюють технологічні розробки, впроваджуючи інноваційні рішення, що дозволяє спецтехніки Hidromek займати лідируючі позиції на ринку. 

blank

Цікаві факти

  • Компанія HIDROMEK експортує свою продукцію більш ніж у 80 країн на 5 континентах. Виробничі потужності забезпечують виробництво понад 8000 одиниць спецтехніки в рік.
  • Основні конструкції машин оснащуються двигунами, які забезпечують ефективний ККД. Інтелектуально орієнтовані гідравлічні системи роблять руху устаткування плавними і безшумними, але водночас мають величезний запас міцності та силової тяги, необхідний для вирішення завдань будь-якої складності.
  • Техніка Hidromek має ергономічний функціонал кабіни, що дозволяє оператору ефективно працювати протягом усього робочого дня.
  • Унікальні характеристики спеціальної техніки забезпечуються за рахунок систем постійного контролю якості на всіх стадіях виробництва і впровадження в процес створення машин наукових досягнень і передового досвіду.
  • Для стабільної і безперервної роботи вузлів і механізмів Hidromek використовує комплектуючі від світових виробників.
  • Компанія Hidromek працює відповідно до вимог ISO 9001, а поставляється техніка має високий ресурс довговічності. Силові агрегати не мають проблем при запуску навіть в температурних умовах до – 40˚C.
  • Спеціальна техніка Hidromek довела свою унікальність в області дизайну робочих машин, свідченням чого є численні нагороди, в тому числі премії від IF Design, American Good Design і German Design Award.
blank

Компанія «ALEANDA» пропонує вашій увазі широку лінійку продукції компанії HIDROMEK: екскаватори-навантажувачі HMK 62 SS, HMK 102B ALPHA і HMK 102S ALPHA. Вся техніка має гарантію і забезпечується сервісним обслуговуванням на базі. «ALEANDA» надає повний комплект послуг по вводу в експлуатацію, технічного обслуговування і ремонту спецтехніки Hidromek. На складах є великий асортимент оригінальних запасних частин Hidromek, що виключить тривалі простої вашої техніки.

Компанія «ALEANDA» займається продажем будівельної спецтехніки привезеної з Європи, а також продажем професійної спецтехніки компанії «HIDROMEK», ознайомитись з технікою можете за адресою: с.Остриця, вул.Садова, буд. 21, Чернівецька область, Герцаївський район.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають