9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

США почали постачати України реактивні системи залпового вогню – Нуланд

Заступниця держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд повідомила, що постачання реактивних систем залпового вогню вже почалося.

США почали постачати Україні реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) та працюють з іншими союзниками по НАТО, щоби Україна отримала більше таких систем, додала Вікторія Нуланд в інтерв’ю “Українській правді”, передає Національний Промисловий Портал.

“Системи РСЗВ ми вже постачаємо”, – сказала Нуланд.

Також Вікторія Нуланд торкнулась питання боєздатності українських літаків, зауваживши, що є вже кілька держав-членів НАТО, які постачають Україні потрібні запчастини.

“І ви зараз маєте більше літаків на бойовому чергуванні, аніж ще тиждень тому, саме у результаті того, що ви отримали від союзників запчастини та інше до них… Отже, щоби бути абсолютно чіткою, перерахую: РСЗВ вже постачаються; є союзники, які працюють над літаками; а крім цього, є величезна кількість запчастин для військових літаків, які вже змінюють ситуацію”, – заявила вона.

blank

Відзначимо, що крім американських систем M142 HIMARS та M270 MLRS на зберігання на базах Сполучених Штатів Америки перебувають близько 70-ти установок БМ-21 “Град” калібру 122-мм.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають