9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

США планують передати Україні комплекти JDAM, які перетворюють авіабомби на кореговані боєприпаси

Адміністрація президента США Джо Байдена планує надіслати в Україну комплекти JDAM.

Про це повідомляє The Washington Post, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Ці комплекти обладнання на основі технології GPS перетворюють прості вільнопадаючі авіабомби на всепогодні кориговані боєприпаси.

Авіабомби з таким обладнанням зможуть з високою точністю уражати позиції російських окупаційних військ.

Комплект включає інерційну систему навігації та GPS-приймач для підвищення точності, а також невеликі крила, що кріпляться в середній частині бомби, і хвостовий блок, що має кероване оперення, яке дозволяє бомбі коригувати свій курс під час польоту до цілі. У блоці знаходиться навігаційне та інше обладнання.

blank
Комплект JDAM

Військові США використовують цю технологію для авіабомб вагою до 907 кг, зазвичай застосовуючи їх з бомбардувальників та винищувачів.

У публікації The Washington Post наголосили, що поки невідомо, чи схвалив президент США Джо Байден або ж хтось із його головних радників із національної безпеки запропоновану передачу JDAM Україні.

У американській газеті зауважили, що постачання JDAM стало б ще одним важливим кроком Сполучених Штатів, щоб допомогти Україні відбити широкомасштабне вторгнення російських окупаційних військ, забезпечивши новий спосіб високоточного ураження російських військових підрозділів та штабів управління.

blank
Ракета AGM-88 HARM

Адміністрація Байдена раніше надала Україні високошвидкісні протирадіолокаційні ракети повітряного базування HARM, щоб посилити здатність України завдавати ударів по засобах протиповітряної оборони та РЛС росіян.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають